czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dwa dni przed drugim terminem

Dwa dni przed drugim terminem

Dwa dni przed drugim terminem
Data publikacji: 2015-11-12 19:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 2609 37151
Robota zaczęła palić się w rękach na placu przebudowy alei Niepodległości w Szczecinie. Brygady pracowały nawet w dniu Narodowego Święta Niepodległości. I od kilku dni pracują - podkreśla Jarosław Gaszyński, rzecznik prasowy Energopolu Szczecin S.A., generalnego wykonawcy - na zmiany 24 godziny na dobę. Jak twierdzi, to maksymalne już ponoć obroty. Otwartym pozostało jednak do czwartku pytanie, czy w dodatkowym terminie, który upływa w sobotę, finału inwestycji między Bramą Portową i pl. Żołnierza Polskiego się doczekamy. Nikt nie ryzykował w czwartek jakiejkolwiek deklaracji, że w najbliższy weekend jezdnia dla aut będzie przejezdna. W każdym razie na placu przebudowy huczało, w przenośni i dosłownie. Wykładane były jeszcze ostatnie kawałki trawy z rolki wzdłuż poboczy przy torowisku, dosadzone zostały w większości nowe okazy młodych drzew. Drogowcy przenieśli się ze sprzętem na pas starego chodnika pod same budynki. Tam, przed ułożeniem nowej nawierzchni, wymieniali jednocześnie na nową warstwę podsypki z kruszywa. ©℗

Tekst i fot: Mirosław WINCONEK

Komentarze

rob
ciekawe kto bedzie dbal o te drzewka, jak znam zycie to uschna na wiosne tak jak wiele przed nimi i wiele po nich niestety
2015-11-13 08:32:04
SromotnikBezwstydny
"...zaczęła palić się w rękach..." Żeby tylko asfaltu nie przepalili....
2015-11-12 20:48:23
Antoni
Coraz trudniej jest dotrzymać terminu.Nie tylko Wy macie z tym problem.Nowe kadry to nie to samo co obecni 50 +. Dawni " Fachowcy " i wypili i zrobili. Młodzi mają na wszystko wy .... ne ! Nie pogonisz kota , nie te czasy. Smutne to, ale i zmusza do nowego myślenia. Jak żyć ? chciałoby się powtórzyć za klasykiem.
2015-11-12 20:16:22
Najwazniejsze bezpieczeństwo !
Pracują bez okularów ochronnych (gogli) i brak jest osłon przed uderzeniem okruchami z ciętych granitowych kostek i krawężników, przechodzących obok przechodniów (na zdjęciu) ! Gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy ? Horror !!!
2015-11-12 19:52:29
z.k.
W pośpiechu płyty chodnikowe kładą byle jak, nie równo. Spartolą tak jak przystanki na Gdańskiej. Szkoda, bo mógł to być kawałek ładnej ulicy.
2015-11-12 19:45:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie