środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bądź liderem

Bądź liderem

Bądź liderem
Data publikacji: 2015-11-13 08:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1436 37073

Młodzi  ludzie, którzy chcą zrobić coś dla swojej lokalnej społeczności - w młodzieżowej radzie, szkole, miejscowości, organizacji pozarządowej - mogą przystąpić do IV edycji Lidera Zachodniopomorskiego. Zgłoszenia należy kierować do 29 listopada.

W ramach programu uczestnicy wezmą udział w cyklu pięciu weekendowych warsztatach, ciekawych spotkaniach z ekspertami, a także zrealizują (przy wsparciu merytorycznym coacha) mini-projekty w swoich społecznościach.
 
Do udziału mogą przystąpić osoby w wieku 17-25 lat. Formularz zgłoszeniowy i informacje są dostępne na stronie internetowej www.mlodziez.wzp.pl. Program adresowany jest do młodzieży z całego województwa zachodniopomorskiego. Rekrutację do niego prowadzi Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Już po raz czwarty do programu przystąpić może każdy, kto chce się rozwijać i szuka możliwości aktywności społecznej. W poprzednich edycjach młodzież zrealizowała w swoich środowiskach rozmaite projekty społeczne. Były to m.in. debata oksfordzka, warsztaty języka angielskiego, rajd pieszo-rowerowy, czy fire show. Udział w programie służy rozwijaniu kompetencji społecznych uczestników oraz umożliwienia im działania na rzecz swojej społeczności.

Program potrwa od grudnia 2015 r. do czerwca 2016 r. Jego uczestnicy wezmą udział w pięciu 2-3 dniowych spotkaniach oraz zrealizują mini-projekty. Udział w programie jest bezpłatny. Koszty zakwaterowania, wyżywienia i koszty dojazdu z miejsca zamieszkania na spotkania pokrywa organizator programu Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Program Lider Zachodniopomorski odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

(el)

Na zdjęciu: Młodzież, która chce działać społecznie, może zgłaszać się do programu Lider Zachodniopomorski. Na zdjęciu młodzi ludzie podczas debaty.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie