piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bądź liderem

Bądź liderem

Bądź liderem
Data publikacji: 2015-11-13 08:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1567 37073

Młodzi  ludzie, którzy chcą zrobić coś dla swojej lokalnej społeczności - w młodzieżowej radzie, szkole, miejscowości, organizacji pozarządowej - mogą przystąpić do IV edycji Lidera Zachodniopomorskiego. Zgłoszenia należy kierować do 29 listopada.

W ramach programu uczestnicy wezmą udział w cyklu pięciu weekendowych warsztatach, ciekawych spotkaniach z ekspertami, a także zrealizują (przy wsparciu merytorycznym coacha) mini-projekty w swoich społecznościach.
 
Do udziału mogą przystąpić osoby w wieku 17-25 lat. Formularz zgłoszeniowy i informacje są dostępne na stronie internetowej www.mlodziez.wzp.pl. Program adresowany jest do młodzieży z całego województwa zachodniopomorskiego. Rekrutację do niego prowadzi Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Już po raz czwarty do programu przystąpić może każdy, kto chce się rozwijać i szuka możliwości aktywności społecznej. W poprzednich edycjach młodzież zrealizowała w swoich środowiskach rozmaite projekty społeczne. Były to m.in. debata oksfordzka, warsztaty języka angielskiego, rajd pieszo-rowerowy, czy fire show. Udział w programie służy rozwijaniu kompetencji społecznych uczestników oraz umożliwienia im działania na rzecz swojej społeczności.

Program potrwa od grudnia 2015 r. do czerwca 2016 r. Jego uczestnicy wezmą udział w pięciu 2-3 dniowych spotkaniach oraz zrealizują mini-projekty. Udział w programie jest bezpłatny. Koszty zakwaterowania, wyżywienia i koszty dojazdu z miejsca zamieszkania na spotkania pokrywa organizator programu Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Program Lider Zachodniopomorski odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

(el)

Na zdjęciu: Młodzież, która chce działać społecznie, może zgłaszać się do programu Lider Zachodniopomorski. Na zdjęciu młodzi ludzie podczas debaty.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie