sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Armatorzy promowi się promują

Armatorzy promowi się promują

Armatorzy promowi się promują
Data publikacji: 2017-08-05 10:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:46
Wywietleń: 1868 286945

Szczeciński finał regat The Tall Ships Races to okazja do promocji dla wielu firm, m.in. związanych z gospodarką morską, a szczególnie z żeglugą. Przewoźnicy promowi zacumowali w strefie namiotów sferycznych na Łasztowni. Dla odwiedzających przygotowali wiele atrakcji.

Unity Line (spółka z grupy Polskiej Żeglugi Morskiej) zaprasza na Łasztownię od 5 do 7 sierpnia.

- Najmłodszych rozśmieszy dowcipny klaun i wysocy niczym maszt szczudlarze - zachęca Unity Line. - Dorośli będą mogli zakręcić kołem fortuny i zdobyć m.in. vouchery na rejs promem bądź wejście do Strefy Wellness dla dwóch osób w Baltica Wellness & SPA. Specjalnie z naszych promów ściągniemy na ląd mistrza sztuki carvingu (rzeźbienia w owocach) Mirosława Bobrowskiego oraz pokładowego DJ-a.

W godz. 11 do 16 - to czas animacji i konkursów dla dzieci, zabaw z klaunem i szczudlarzami, nie zabraknie balonów i baniek mydlanych. Spotkania z szefem kuchni Mirosławem Bobrowskim odbędą się w godz. 10-15, natomiast od godz. 16 do 21 na odwiedzających czeka koło fortuny z nagrodami i morska zabawa na lądzie (gra DJ Hoster).

Inny polski armator promowy, Polska Żegluga Bałtycka - Polferries (z siedzibą w Kołobrzegu) bierze udział w wielkim żeglarskim święcie w Szczecinie do od 4 do 8 sierpnia.

- Strefa Polferries, znajdująca się na Łasztowni, jest pełna atrakcji dla każdego - podkreśla Arletta Kramska, kierownik Działu Marketingu i Reklamy w PŻB. - Mariusz Waras, artysta streetartowy, grafik i projektant, należący do czołówki światowego muralu, wykonawca grafik na dziobach promów " Cracovia" w 2017 r. i "Mazovia" w 2015 r. oraz muralu, przygotowanego z okazji 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej dla miasta Kołobrzeg, na żywo będzie wykonywał graffiti na jachcie motorowym, stojącym przy stoisku Polferries.

Artystę można będzie spotkać w godz. 10-21 od soboty do poniedziałku. Na odwiedzających czeka też oferta turystyczna do Skandynawii (przejazdowa i pobytowa). Armator przygotował specjalną promocję - 25 proc. rabatu na rejsy. Szef kuchni promu "Mazovia" oraz barmani pokażą swoje umiejętności w sobotę i poniedziałek w godz. 12-16, a w niedzielę od 12 do 18. Na najmłodszych czeka morska zumba, malowanie buziek, balonowe zwierzaczki, pirackie bitwy na szable, bańki mydlane i wiele innych atrakcji - do poniedziałku włącznie w godz. 11-19, a we wtorek - od 11 do 15. Ponadto, w licznych konkursach do wygrania będą vouchery na rejs promem, rejsy łodzią motorową wśród żaglowców podczas imprezy oraz gadżety z limitowanej edycji z Tall Ships Races „Łączy nas Morze”.

Z kolei w namiocie TT-Line 5 i 6 sierpnia mistrzynie świata w żeglarstwie Agnieszka Skrzypulec i Irminya Mrózek-Gliszczyńska będą podpisywać i rozdawać pocztówki, a najmłodszym - w ramach Akademii Regatowej - opowiedzą, od czego zacząć żeglarstwo, jak zamienić ciężką pracę w pasję. Nauczą przyszłych żeglarzy m.in. wiązania węzłów i żeglarskich zwyczajów. Armator zaprasza ponadto na ok. półgodzinne rejsy jachtem wycieczkowym po Odrze. Start spod Trasy Zamkowej (przy nab. Wieleckim, w miejscu, gdzie rozpoczyna kursy tramwaj wodny TT-Line). (ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie