Sobota 15 maja 2021r. 

Armatorzy promowi się promują

Data publikacji: 2017-08-05 10:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:46
Armatorzy promowi się promują
 

Szczeciński finał regat The Tall Ships Races to okazja do promocji dla wielu firm, m.in. związanych z gospodarką morską, a szczególnie z żeglugą. Przewoźnicy promowi zacumowali w strefie namiotów sferycznych na Łasztowni. Dla odwiedzających przygotowali wiele atrakcji.

Unity Line (spółka z grupy Polskiej Żeglugi Morskiej) zaprasza na Łasztownię od 5 do 7 sierpnia.

- Najmłodszych rozśmieszy dowcipny klaun i wysocy niczym maszt szczudlarze - zachęca Unity Line. - Dorośli będą mogli zakręcić kołem fortuny i zdobyć m.in. vouchery na rejs promem bądź wejście do Strefy Wellness dla dwóch osób w Baltica Wellness & SPA. Specjalnie z naszych promów ściągniemy na ląd mistrza sztuki carvingu (rzeźbienia w owocach) Mirosława Bobrowskiego oraz pokładowego DJ-a.

W godz. 11 do 16 - to czas animacji i konkursów dla dzieci, zabaw z klaunem i szczudlarzami, nie zabraknie balonów i baniek mydlanych. Spotkania z szefem kuchni Mirosławem Bobrowskim odbędą się w godz. 10-15, natomiast od godz. 16 do 21 na odwiedzających czeka koło fortuny z nagrodami i morska zabawa na lądzie (gra DJ Hoster).

Inny polski armator promowy, Polska Żegluga Bałtycka - Polferries (z siedzibą w Kołobrzegu) bierze udział w wielkim żeglarskim święcie w Szczecinie do od 4 do 8 sierpnia.

- Strefa Polferries, znajdująca się na Łasztowni, jest pełna atrakcji dla każdego - podkreśla Arletta Kramska, kierownik Działu Marketingu i Reklamy w PŻB. - Mariusz Waras, artysta streetartowy, grafik i projektant, należący do czołówki światowego muralu, wykonawca grafik na dziobach promów " Cracovia" w 2017 r. i "Mazovia" w 2015 r. oraz muralu, przygotowanego z okazji 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej dla miasta Kołobrzeg, na żywo będzie wykonywał graffiti na jachcie motorowym, stojącym przy stoisku Polferries.

Artystę można będzie spotkać w godz. 10-21 od soboty do poniedziałku. Na odwiedzających czeka też oferta turystyczna do Skandynawii (przejazdowa i pobytowa). Armator przygotował specjalną promocję - 25 proc. rabatu na rejsy. Szef kuchni promu "Mazovia" oraz barmani pokażą swoje umiejętności w sobotę i poniedziałek w godz. 12-16, a w niedzielę od 12 do 18. Na najmłodszych czeka morska zumba, malowanie buziek, balonowe zwierzaczki, pirackie bitwy na szable, bańki mydlane i wiele innych atrakcji - do poniedziałku włącznie w godz. 11-19, a we wtorek - od 11 do 15. Ponadto, w licznych konkursach do wygrania będą vouchery na rejs promem, rejsy łodzią motorową wśród żaglowców podczas imprezy oraz gadżety z limitowanej edycji z Tall Ships Races „Łączy nas Morze”.

Z kolei w namiocie TT-Line 5 i 6 sierpnia mistrzynie świata w żeglarstwie Agnieszka Skrzypulec i Irminya Mrózek-Gliszczyńska będą podpisywać i rozdawać pocztówki, a najmłodszym - w ramach Akademii Regatowej - opowiedzą, od czego zacząć żeglarstwo, jak zamienić ciężką pracę w pasję. Nauczą przyszłych żeglarzy m.in. wiązania węzłów i żeglarskich zwyczajów. Armator zaprasza ponadto na ok. półgodzinne rejsy jachtem wycieczkowym po Odrze. Start spod Trasy Zamkowej (przy nab. Wieleckim, w miejscu, gdzie rozpoczyna kursy tramwaj wodny TT-Line). (ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ