Czwartek, 18 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Aplikacja „Moja Komenda”, czyli policja na wyciągnięcie ręki

Data publikacji: 18 września 2016 r. 10:16
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Aplikacja „Moja Komenda”, czyli policja na wyciągnięcie ręki
 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.
 
„Moja Komenda” już dziś dostępna jest na telefony z Android. Wersja na iOS zostanie opublikowana w ciągu najbliższych dni. Usługa jest bezpłatna.

(p)
 
 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

nie dla idiotów
2016-09-18 10:54:47
Sprytnie to sobie Kamiński wymyślił ;-) Gdzie jest haczyk-? zgaduj zgadula.. ;-)
sss
2016-09-18 10:32:06
internet juz wynaleziono jak by byla opcja zglaszania roznych drobnych wykroczen itd. to bylo by to moze i przydatne, np palenie lub picie w miejscu publicznym itd.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA