Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Zatrzymana za kradzież torebki

Data publikacji: 2016-09-17 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:15
Zatrzymana za kradzież torebki
Fot. Robert Stachnik  

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 45-latkę, która wykorzystując chwilową nieuwagę klientki sklepu odzieżowego, zabrała jej torebkę. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy już kilka minut po dokonaniu kradzieży sprawczynię zatrzymano i odzyskano utracone mienie.

– Dyżurny kołobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki w sklepie odzieżowym w jednej z galerii handlowych. Natychmiast w ten rejon skierowani zostali policjanci. Ustalili, że klientka pozostawiła na półce swoją torebkę. W pewnym momencie do sklepu weszła kobieta, która zauważyła pozostawione bez nadzoru mienie. Wykorzystując chwilową nieuwagę  zabrała torebkę i uciekła – informuje asp. Tomasz Kwaśnik.

Dyżurny kołobrzeskiej jednostki ustalił rysopis sprawczyni i podał go patrolom będącym w mieście. Mundurowi sprawdzając przyległe ulice już po kilku minutach zauważyli kobietę, która odpowiadała rysopisowi. Policjanci natychmiast zatrzymali 45-letnią mieszkankę Poznania. Usłyszała ona zarzut kradzieży zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności. Swoje postępowanie tłumaczyła trudną sytuacją materialną.

(p)

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA