sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Realizując oczekiwania mieszkańców

Realizując oczekiwania mieszkańców

Realizując oczekiwania mieszkańców
Data publikacji: 2016-09-17 22:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:15
Wywietleń: 669 155354

W związku z licznymi zgłoszeniami zarówno mieszkańców, jak i administratora budynku stargardzcy policjanci wzięli pod lupę rejon bloku wielorodzinnego przy ulicy Szymanowskiego. Efektem było zatrzymanie poszukiwanego 17-latka, który posiadał narkotyki i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Dodatkowo odpowie on również za pobicie, którego dokonał tydzień wcześniej.

– W ostatnim czasie do stargardzkiej komendy docierały informacje o gromadzącej się w rejonie ulicy Szymanowskiego młodzieży, która między innymi zakłóca ład i porządek oraz dewastuje mienie. Z tego też powodu nie pozostając obojętnym na takie zgłoszenia dzielnicowi natychmiast zorganizowali działania, których efektem było zatrzymanie poszukiwanego do ośrodka wychowawczego 17-latka – informuje podkom. Łukasz Famulski.

W chwili zatrzymania agresywny, pobudzony i wulgarny stargardzianin, który znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność cielesną, posiadał przy sobie porcję marihuany. Ponadto śledczy analizując zgromadzony materiał dowodowy w innych sprawach ustalili, że odpowiada on również za pobicie mężczyzny, do jakiego doszło kilka dni temu na osiedlu Zachód.

– Tego typu zgłoszenia natychmiast weryfikowane są przez odpowiednie służby i zawsze podejmowane są stosowne działania. Takie zgłoszenia pozostają także pod stałym monitoringiem dzielnicowych, którzy prowadzą wówczas odpowiedni nadzór – podkreśla podkom. Łukasz Famulski.

(p)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

 

Komentarze

stargardzianin
Bez zmiany przepisów zezwalających na " drastyczniejsze metody wychowawcze" w ośrodkach dla młodzieży NIC NIE ZMIENIMY....., bo psychologia i dotychczasowe metody widać nie działają wręcz skutkują rozwojowi patologii!!! No , ale przecież w Europie to przecież NIEETYCZNE :)) przepraszam zapomniałem ,że tu żyję...Ehh!!
2016-09-18 13:16:31
gosc
do utylizacji
2016-09-18 10:32:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie