Poniedziałek 28 listopada 2022r. 
REKLAMA

Realizując oczekiwania mieszkańców

Data publikacji: 2016-09-17 22:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:15
Realizując oczekiwania mieszkańców
Fot. Ryszard Pakieser (arch.)  

W związku z licznymi zgłoszeniami zarówno mieszkańców, jak i administratora budynku stargardzcy policjanci wzięli pod lupę rejon bloku wielorodzinnego przy ulicy Szymanowskiego. Efektem było zatrzymanie poszukiwanego 17-latka, który posiadał narkotyki i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Dodatkowo odpowie on również za pobicie, którego dokonał tydzień wcześniej.

– W ostatnim czasie do stargardzkiej komendy docierały informacje o gromadzącej się w rejonie ulicy Szymanowskiego młodzieży, która między innymi zakłóca ład i porządek oraz dewastuje mienie. Z tego też powodu nie pozostając obojętnym na takie zgłoszenia dzielnicowi natychmiast zorganizowali działania, których efektem było zatrzymanie poszukiwanego do ośrodka wychowawczego 17-latka – informuje podkom. Łukasz Famulski.

W chwili zatrzymania agresywny, pobudzony i wulgarny stargardzianin, który znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność cielesną, posiadał przy sobie porcję marihuany. Ponadto śledczy analizując zgromadzony materiał dowodowy w innych sprawach ustalili, że odpowiada on również za pobicie mężczyzny, do jakiego doszło kilka dni temu na osiedlu Zachód.

– Tego typu zgłoszenia natychmiast weryfikowane są przez odpowiednie służby i zawsze podejmowane są stosowne działania. Takie zgłoszenia pozostają także pod stałym monitoringiem dzielnicowych, którzy prowadzą wówczas odpowiedni nadzór – podkreśla podkom. Łukasz Famulski.

(p)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

stargardzianin
2016-09-18 13:16:31
Bez zmiany przepisów zezwalających na " drastyczniejsze metody wychowawcze" w ośrodkach dla młodzieży NIC NIE ZMIENIMY....., bo psychologia i dotychczasowe metody widać nie działają wręcz skutkują rozwojowi patologii!!! No , ale przecież w Europie to przecież NIEETYCZNE :)) przepraszam zapomniałem ,że tu żyję...Ehh!!
gosc
2016-09-18 10:32:44
do utylizacji

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA