Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Album za kupon

Data publikacji: 17 października 2015 r. 20:40
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:30
Album za kupon
Fot.: Robert STACHNIK  

Na których ze szczecińskich balkonów tryskają fontanny, a na jakim przesiadują gekony? Jak przemienić marchewkowe pole w rodzinną ostoję? W jakim ogrodzie przysiadają anioły? Na którym z brzegów Dąbskiego przebarwiają się dęby błotne i otwierają parasole gunnery? Odpowiedzi znaleźć można tylko w albumie poświęconym „Całemu Szczecinowi w kwiatach".

Album to nie lada gratka dla miłośników szczecińskiej zieleni oraz pasjonatów lokalnych wydawnictw. Uważnie śledząc najbliższe wydania „Kuriera" będzie można zdobyć to bogato ilustrowane wydawnictwo, podsumowujące tegoroczną edycję najbardziej lubianego i prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina.

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, nie można kupić. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców - magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów. Zatem jedyna szansa, by je zdobyć, to skorzystać z szansy, jaką daje nasz „Kurier".

Od wtorku (20 października) do piątku na naszych łamach będziemy drukowali specjalne kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Należy skompletować 3 z nich i przynieść do biura ogłoszeń „Kuriera" (pl. Hołdu Pruskiego 8), aby wymienić na album.

Kupony będą przyjmowane wyłącznie w piątek (23 października), od godz. 10. Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Album podsumowujący tegoroczną 41. edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Możesz go mieć!

Fot.: Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA