sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Album za kupon

Album za kupon

Album za kupon
Data publikacji: 2015-10-17 20:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 889 28704

Na których ze szczecińskich balkonów tryskają fontanny, a na jakim przesiadują gekony? Jak przemienić marchewkowe pole w rodzinną ostoję? W jakim ogrodzie przysiadają anioły? Na którym z brzegów Dąbskiego przebarwiają się dęby błotne i otwierają parasole gunnery? Odpowiedzi znaleźć można tylko w albumie poświęconym „Całemu Szczecinowi w kwiatach".

Album to nie lada gratka dla miłośników szczecińskiej zieleni oraz pasjonatów lokalnych wydawnictw. Uważnie śledząc najbliższe wydania „Kuriera" będzie można zdobyć to bogato ilustrowane wydawnictwo, podsumowujące tegoroczną edycję najbardziej lubianego i prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina.

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, nie można kupić. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców - magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów. Zatem jedyna szansa, by je zdobyć, to skorzystać z szansy, jaką daje nasz „Kurier".

Od wtorku (20 października) do piątku na naszych łamach będziemy drukowali specjalne kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Należy skompletować 3 z nich i przynieść do biura ogłoszeń „Kuriera" (pl. Hołdu Pruskiego 8), aby wymienić na album.

Kupony będą przyjmowane wyłącznie w piątek (23 października), od godz. 10. Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Album podsumowujący tegoroczną 41. edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Możesz go mieć!

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie