czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Album za kupon

Album za kupon

Album za kupon
Data publikacji: 2015-10-17 20:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 558 28704

Na których ze szczecińskich balkonów tryskają fontanny, a na jakim przesiadują gekony? Jak przemienić marchewkowe pole w rodzinną ostoję? W jakim ogrodzie przysiadają anioły? Na którym z brzegów Dąbskiego przebarwiają się dęby błotne i otwierają parasole gunnery? Odpowiedzi znaleźć można tylko w albumie poświęconym „Całemu Szczecinowi w kwiatach".

Album to nie lada gratka dla miłośników szczecińskiej zieleni oraz pasjonatów lokalnych wydawnictw. Uważnie śledząc najbliższe wydania „Kuriera" będzie można zdobyć to bogato ilustrowane wydawnictwo, podsumowujące tegoroczną edycję najbardziej lubianego i prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina.

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, nie można kupić. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców - magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów. Zatem jedyna szansa, by je zdobyć, to skorzystać z szansy, jaką daje nasz „Kurier".

Od wtorku (20 października) do piątku na naszych łamach będziemy drukowali specjalne kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Należy skompletować 3 z nich i przynieść do biura ogłoszeń „Kuriera" (pl. Hołdu Pruskiego 8), aby wymienić na album.

Kupony będą przyjmowane wyłącznie w piątek (23 października), od godz. 10. Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Album podsumowujący tegoroczną 41. edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Możesz go mieć!

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy