poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Album za kupon

Album za kupon

Album za kupon
Data publikacji: 2015-10-17 20:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 1018 28704

Na których ze szczecińskich balkonów tryskają fontanny, a na jakim przesiadują gekony? Jak przemienić marchewkowe pole w rodzinną ostoję? W jakim ogrodzie przysiadają anioły? Na którym z brzegów Dąbskiego przebarwiają się dęby błotne i otwierają parasole gunnery? Odpowiedzi znaleźć można tylko w albumie poświęconym „Całemu Szczecinowi w kwiatach".

Album to nie lada gratka dla miłośników szczecińskiej zieleni oraz pasjonatów lokalnych wydawnictw. Uważnie śledząc najbliższe wydania „Kuriera" będzie można zdobyć to bogato ilustrowane wydawnictwo, podsumowujące tegoroczną edycję najbardziej lubianego i prestiżowego z zielonych konkursów Szczecina.

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, nie można kupić. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców - magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów. Zatem jedyna szansa, by je zdobyć, to skorzystać z szansy, jaką daje nasz „Kurier".

Od wtorku (20 października) do piątku na naszych łamach będziemy drukowali specjalne kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Należy skompletować 3 z nich i przynieść do biura ogłoszeń „Kuriera" (pl. Hołdu Pruskiego 8), aby wymienić na album.

Kupony będą przyjmowane wyłącznie w piątek (23 października), od godz. 10. Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Album podsumowujący tegoroczną 41. edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Możesz go mieć!

Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie