niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Album za kupon: do trzech razy sztuka!

Album za kupon: do trzech razy sztuka!

Album za kupon: do trzech razy sztuka!
Data publikacji: 2015-10-21 11:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:43
Wywietleń: 757 30141

W jakim ogrodzie rosną najokazalsze ze szczecińskich hortensji i miskantów? Gdzie w pejzażu miasta szukać rabat urządzonych w japońskim stylu? Jaki obrać azymut, aby dotrzeć do otwartego dla szczecinian i turystów nieformalnego arboretum? Gdzie teraz strzelają ku chmurom najefektowniejsze sekwoje w regionie? Odpowiedź znaleźć można wyłącznie w albumie podsumowującym tegoroczną edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Można go będzie dostać w prezencie - już w najbliższy piątek. Zapraszamy!

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, kupić nie sposób. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców: magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów, a nasza redakcja - przyjaciołom, czyli Czytelnikom. Zatem najlepsza szansa, by album zdobyć to ta, jaką właśnie daje nasz „Kurier".

Od wtorku do piątku na naszych łamach drukujemy kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Wystarczy skompletować 3 z nich, aby wymienić na album. Wymiany będzie można dokonać tylko w piątek (23 bm.), w biurze ogłoszeń „Kuriera" przy pl. Hołdu Pruskiego 8: od godz. 10.

Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. Zapraszamy! ©℗

(an)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie