Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Album za kupon: do trzech razy sztuka!

Data publikacji: 21 października 2015 r. 11:40
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:31
Album za kupon: do trzech razy sztuka!
Fot. R.STACHNIK  

W jakim ogrodzie rosną najokazalsze ze szczecińskich hortensji i miskantów? Gdzie w pejzażu miasta szukać rabat urządzonych w japońskim stylu? Jaki obrać azymut, aby dotrzeć do otwartego dla szczecinian i turystów nieformalnego arboretum? Gdzie teraz strzelają ku chmurom najefektowniejsze sekwoje w regionie? Odpowiedź znaleźć można wyłącznie w albumie podsumowującym tegoroczną edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Można go będzie dostać w prezencie - już w najbliższy piątek. Zapraszamy!

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, kupić nie sposób. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców: magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów, a nasza redakcja - przyjaciołom, czyli Czytelnikom. Zatem najlepsza szansa, by album zdobyć to ta, jaką właśnie daje nasz „Kurier".

Od wtorku do piątku na naszych łamach drukujemy kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Wystarczy skompletować 3 z nich, aby wymienić na album. Wymiany będzie można dokonać tylko w piątek (23 bm.), w biurze ogłoszeń „Kuriera" przy pl. Hołdu Pruskiego 8: od godz. 10.

Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. Zapraszamy! ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA