czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Żeglarstwo. Skrzypulec i Ziemiński w finałowych regatach

Żeglarstwo. Skrzypulec i Ziemiński w finałowych regatach

Żeglarstwo. Skrzypulec i Ziemiński w finałowych regatach
Data publikacji: 2016-04-30 22:31
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:40
Wywietleń: 720 131768

Dwoje szczecińskich żeglarzy: Agnieszka Skrzypulec i Kacper Ziemiński zakwalifikowali się do niedzielnych finałów żeglarskich regat Pucharu Świata we francuskim Hyeres.

Sobotnia rywalizacja decydowała o kolejności po podstawowej części zawodów. Ci żeglarze, którzy zajęli miejsca w czołowych dziesiątkach poszczególnych konkurencji wystąpią w niedzielę w punktowanych podwójnie wyścigach medalowych.

Agnieszka Skrzypulec (Sejk Pogoń Szczecin) z Irminą Mrózek Gliszczynską (ChKŻ Chojnice) zajęły w klasie 470 8 miejsce, natomiast Kacper Ziemiński (Sejk Pogoń Szczecin) był dziewiąty w Laserze.

O ile miejsce i postawa Agnieszki Skrzypulec nie jest zaskoczeniem, to już awans do finałowej rozgrywki Kacpra Ziemińskiego jest sporą, ale bardzo miłą niespodzianką. ©℗ (par)

 

 

 

 

 

 

1

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”