poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! [GALERIA]

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!
Data publikacji: 2016-06-25 21:04
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-26 12:08
Wywietleń: 2076 140861

W Wolinie po raz dziesiąty odbył się Festiwal Zapasów o Puchar Burmistrza Wolina. Na matach walczyło około 100 młodych zawodników z różnych stron naszego województwa oraz z Wielkopolski. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko.

Jak podkreślił w rozmowie z „Kurierem” Andrzej Supron, legenda polskich zapasów, stały bywalec wolińskiej imprezy i komentator festiwale jak ten promują zapasy i zdrowy styl życia. Do gustu olimpijskiemu medaliście i mistrzowi świata przypadły zwłaszcza walki młodych zapaśniczek. Przypomina, że właśnie tutaj, w Wolinie, pierwsze szlify zbierała Aleksandra Kotlewska z Wikinga Wolin, medalistka mistrzostw Europy. Być może kolejne pójdą w ślady Oli?

Tekst i fot. BaT

Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko! Zapasy. Młodzi zapaśnicy dali z siebie wszystko!

Komentarze

Świnoujścianka
Z pewnością przesympatyczna impreza. Widać, że bawili się zawodnicy i ich rodziny. Fakt, że znani Polscy sportowcy biorą udział w takich sportowych imprezach jest bardzo wychowawcze :) Brawa dla organizatorów !
2016-06-26 10:35:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy