Piłka Ręczna. 41 bramek SPR Pogoni Szczecin [GALERIA]

Data publikacji: 25 września 2021 r. 21:13
Ostatnia aktualizacja: 25 września 2021 r. 21:15
Piłka Ręczna. 41  bramek SPR Pogoni Szczecin

Debiut piłkarek ręcznych SPR Pogoni w I lidze (zaplecze superligi) wypadł niezwykle efektownie. Szczeciński beniaminek we własnej hali rozgromił MTS Kwidzyn 41:19 (23:7).

SPR Pogoń: Zimny, Mocarz, Peda -  Komorniak 7, Stefaniak 7, Rancić 6,  Haławczak 4,  Jurczyk 4, Gierat 3, Urbańska 2, Ślęzak 2, Izdebska 2, Niełacna 1, Pawiłojć 1, Kokolus 1, Roszkiewicz 1,

Mecz od pierwszych minut przebiegał po dyktando szczecinianek, w których szeregach nie zabrakło zawodniczek z przeszłością w superlidze. Już w pierwszej połowie beniaminek miał na swoim koncie 23 bramki, a mecz zakończył z efektownymi 41 bramkami na koncie. Najskuteczniejsze w tym meczu był skrzydłowa Nikola Komorniak i rozgrywająca Wiktoria Stefaniak.

Po wygranym meczu piłkarki ręczne zaprosiły swoich kibiców na wspólne spotkanie przy grillu.