Piłka ręczna. Druga porażka Sandry SPA Pogoni

Data publikacji: 11 września 2021 r. 21:10
Ostatnia aktualizacja: 11 września 2021 r. 21:47

Po porażce na inauguracji z mistrzem Polski Łomżą Vive Kielce szczecinianie w sobotę przegrali także w Kwidzynie. Mecz Z MMTS rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy 8:4, którzy wykorzystując błędy Sandry wyprowadzali skuteczne kontry. Podopieczni Rafała Białego po słabszym początku meczu w końcu poprawili skuteczność i po czterech bramkach z rzędu doprowadzili do wyrównania. Remisem zakończyła się też I połowa.

Szczecinianie drugą połowę rozpoczęli od trzech goli i obronionego rzutu karnego, ale potem inicjatywę znów  przejęli kwidzynianie. Grali skuteczniej, a Sandrze w uzyskaniu korzystnego wyniku nie pomogła też czerwona kartka dla Pawła Krupy. W bramce MMTS dobrą robotę po przerwie zrobił też znany z występów w Pogoni Krzysztof Szczecina.

MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin 24:22 (13:13)

Sandra SPA Pogoń: ArsenićWiśniewski 1 - Gierak 6, Krysiak 4,  Zaremba 3, Starcević 3, Bosy 2, Wąsowski 1, Krupa 1, Rybski 1,  Krok, Polok.