Piłka nożna. Klęska z Lechem na inaugurację

Data publikacji: 16 sierpnia 2020 r. 16:28
Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2020 r. 17:46

Od klęski 1:7 (1:3) rozpoczęli zmagania w Centralnej Lidze Trampkarzy młodzi piłkarze Pogoni Szczecin. W piłkarskim klasyku zostali rozgromieni przez Lecha Poznań, a honorowego gola zdobył Stankiewicz.

Mecz rozpoczął się dla gości bardzo niekorzystnie. Lech w początkowej fazie meczu uzyskał przewagę, zdobył dwa gole i uzyskał przewagę bramkową i psychologiczną. Pogoń odpowiedziała golem Stankiewicza, ale jeszcze przed przerwą znów doprowadziła do straty bramki i było jasne, że po przerwie trudno będzie odrobić dwubramkową stratę.

Druga połowa przebiegała już pod znakiem zdecydowanej dominacji miejscowych, którzy dołożyli kolejne cztery gole, mieli następne okazje, prezentowali się korzystniej, mieli kontrolę nad meczem i bardzo mocno uwypuklili mankamenty młodych szczecinian. (par)