wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pierwsza porażka w trzecim meczu

Piłka nożna. Pierwsza porażka w trzecim meczu

Piłka nożna. Pierwsza porażka w trzecim meczu
Data publikacji: 2020-08-14 19:27
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-15 09:37
Wywietleń: 793 469889

Piłkarze III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin doznali pierwszej w tym sezonie porażki. W trzecim meczu obecnego sezonu zagrali po raz trzeci na wyjeździe i tym razem przegrali z Polonią Środa Wielkopolska 1:3 (1:2). Honorowego gola dla pokonanych zdobył 19-letni Cichoń, dla którego był to pierwszy w sezonie mecz w wyjściowym składzie.

Porażka podopiecznych trenera Ozgi nie jest zaskoczeniem. Młody zespół przystąpił do meczu w bardzo osłabionym składzie. W porównaniu z pierwszym spotkaniem nie ma już w zespole Maćkowskiego, który został wypożyczony do II-ligowej Chojniczanki, na testy do I-ligowego Stomilu wyjechali: Graczyk i Kalenik.

Ponadto na przymusowej kwarantannie przebywają: Balcewicz i Starzycki, którzy uczestniczyli z pierwszym zespołem podczas zgrupowania w Opalenicy. W zespole miał zadebiutować 23-letni Błanik, który powrócił do Pogoni z wypożyczenia do I-ligowej Odry Opole, ale tuż przed spotkaniem doznał urazu i też nie zagrał.

W związku z nadzwyczaj trudną sytuacja kadrową do debiutu w wyjściowym składzie doszło w przypadku Rajchenberga, Wenezuelczyka z polskimi korzeniami. Na ławce rezerwowych było tylko dwóch piłkarzy, w tym bramkarz i żadnego obrońcy, ale nie powinno stanowić to problemu. W meczach zespołu rezerw chodzi bowiem głównie o promocję piłkarzy, mniej o końcowy wynik.

Szczecinianie mimo dość poważnego osłabienia prowadzili wyrównany mecz, trzeciego gola stracili dopiero na 10 minut przed końcem meczu. Zdobywcą pierwszej bramki dla Polonii był 22-letni Kujawa, który szkolił się w Pogoni i był wicemistrzem Polski juniorów trzy lata temu. Obecnie piłkarz powrócił w swoje rodzinne strony i gra w klubie z Wielkopolski. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie