wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Premierowa klęska juniorów Pogoni

Piłka nożna. Premierowa klęska juniorów Pogoni

Piłka nożna. Premierowa klęska juniorów Pogoni
Data publikacji: 2020-08-15 15:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-15 17:02
Wywietleń: 490 470015

Od klęski 3:6 (0:4) rozpoczęli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów młodzi piłkarze Pogoni Szczecin. Zostali rozbici przez Wisłę, jeden z trzech krakowskich klubów grający na tym poziomie juniorskich rozgrywek. Wynik jest bardzo zaskakujący, szczecinianie grali fatalnie w defensywie, a dwa z trzech goli zdobyli po rzutach karnych.

Młodzi szczecinianie zagrali swój pierwszy mecz po blisko półrocznej przerwie i muszą zdecydowanie popracować nad jakością swoich poczynań. Rywale do przerwy zrobili z młodymi portowcami, co dzień wcześniej Bayern z Barceloną. Mieli zdecydowaną przewagę, stwarzali sytuacje i praktycznie rozstrzygnęli o losach meczu. Cztery gole zdobyli między 10, a 35 minuta gry.

Gospodarze po przerwie zagrali z większym animuszem. Bardzo szybko zniwelowali straty do dwóch goli (gole Korczakowskiego z karnego i Żurawskiego). Ich sytuacja poprawiła się, jak jeden z wiślaków otrzymał czerwoną kartkę. Było to na 20 minut przed końcem, stąd pojawiła się nadzieja nawet na odrobienie strat.

Po 10 minutach z tego samego powodu boisko musiał opuścić Rybicki, siły zostały wyrównane, a końcówka zdecydowanie należała do gości, którzy wyszli na prowadzenie 6:2. Rozmiary porażki zmniejszył Łukasiak strzałem z rzutu karnego. Młodzi szczecinianie i ich trener Piotr Łęczyński mają nad czym pracować, do naprawienia jest bardzo wiele.

Tak wysoka porażka jest zaskakująca z tego powodu, że skład szczecinian był bardzo silny i jak na rozgrywki juniorskie dość doświadczony. Niemal wszyscy gracze występowali na tym poziomie rozgrywek już w poprzednim sezonie, połowa zawodników ma za sobą występy w juniorskich reprezentacjach Polski. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Helikopter z Misia
tytułem uzupełnienia, każdemu klubowi który ma 50 dzieciaków miasto buduje oddzielny stadion , Stadion jest wykorzystywany przez 1,5 dziennie, a każdy taki klub ma prezesa vice prezesa itd. Drogi podatniku, tam szukaj Twoich pieniędzy.
2020-08-15 16:46:32

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie