Niedziela, 26 marca 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Wręczyli Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i absolwentów

Data publikacji: 29 października 2021 r. 16:24
Ostatnia aktualizacja: 29 października 2021 r. 21:43
Wręczyli Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i absolwentów
Autorki i autorzy zwycięskich prac naukowych spotkali się z prezydentem Szczecina w Willi Lentza.  Fot. UM Szczecin  

Uroczyste spotkanie prezydenta Szczecina z laureatami i wyróżnionymi w konkursie za najlepsze prace naukowe zakończyło tegoroczną edycję miejskiego konkursu. Pula nagród wyniosła 63 000 zł. Autorki i autorzy zwycięskich prac gratulacje przyjęli w Willi Lentza.

Celem konkursu o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową jest promocja innowacyjnych i nowatorskich prac związanych ze Strategią Rozwoju Szczecina, a w szczególności: wyłonienie prac, które mogą przyczynić się do rozwoju lub promocji miasta, promowanie oryginalnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na ożywienie regionu, inspirowanie młodych i kreatywnych osób, które mogą mieć rzeczywisty wpływ na rozwój miasta. Dyscypliny i obszary naukowe zgłaszanych prac to: nauki ścisłe i przyrodnicze, nauki humanistyczno-społeczne, inżynieryjno-techniczne oraz medyczne i nauki o zdrowiu. W ciągu wszystkich 13 edycji konkursu uhonorowano 62 autorów wybitnych prac naukowych, przyznając 31 nagród i tyle samo wyróżnień.

W tej jego edycji nagrodzeni zostali: Emilia Rogoża-Janiszewska, Pomorski Uniwersytet Medyczny; Aleksandra Werner, Uniwersytet Szczeciński; Mateusz Bilweski, Akademia Morska w Szczecinie; Szymon Zajączkowski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny; Bartek Litwinko, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

Wyróżnieni to: Magdalena Bednarek-Jędrzejek, Pomorski Uniwersytet Medyczny; Karol Pabich, Akademia Sztuki w Szczecinie; Aneta van Tuijl, Uniwersytet Szczeciński; Igor Klyus, ZUT; Beata Duraj, ZUT; Aleksandra Bączkiewicz, ZUT; Adrian Antosik, ZUT oraz Aleksandra Kołosowska, Uniwersytet Szczeciński.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czyli ze :
2021-10-29 21:27:15
Zadluzenie Miasta Stettina - sie jeszcze Wiecej PO-wiek-szylo... !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA