poniedziałek, 20 maja 2019.
Strona główna > Nauka > Spotkanie z Andrzejem Milczanowskim

Spotkanie z Andrzejem Milczanowskim

Spotkanie z Andrzejem Milczanowskim
Data publikacji: 2018-12-13 08:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-27 15:36
Wywietleń: 1289 366471

W rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego odbędzie się spotkanie z byłym opozycjonistą Andrzejem Milczanowskim. Z legendą Solidarności będzie można porozmawiać przy kawie  w czwartek (13 grudnia) o godzinie 18 w Cafe Duet na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64. Wstęp bezpłatny. Spotkanie organizuje zachodniopomorski Komitet Obrony Demokracji.

(isz)

Fot. Dariusz Gorajski

Przeczytaj program obchodów rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Szczecinie

Komentarze

Wawrzek
Pod przybranymi pseudonimami zamiast nazwisk rodowych walczyli z wszystkim co polskie. Zniszczyli cały przemysł, rolnictwo, przetwórstwo rybne i rolnicze, zawłaszczyli sobie wszystko co przynosiło zyski bezpośrednio, banki ubezpieczalnie ba nawet "sprywatyzowali" sobie część podatków. Do Sejmu,Senatu, Samorządów, Urzędów wprowadzili pederastów i wrzaskliwe lesby jako "siły postępowe". Sprzedawali Polskę po kawałku wszystkim i wszędzie a siebie usadowili na "nietykalnych" Urzędach według stworzonego przez siebie przestępczego prawa. O utrzymanie, którego tak walczą w unijnych Instytucjach, gdzie obsadzili polskie mandaty głównie swoimi często kuzynami i wielokrotnymi "żonami". To co zniszczyli i zagarnęli będzie nam bardzo trudno odbudować a często będzie to już niemożliwe nawet przez wieki.
2018-12-27 15:28:41
Quistorp
Do [ Miś II ] i innych. Inna diagnoza! Przypomnę , jak to na kolejną rocznicę obchodów uzyskania niepodległości w okresie międzywojennym na zjeździe legionistów jeden z mówców ( chyba Cat Mackiewicz) tak ocenił krytycznie sytuację w Kraju. Wszyscy tę Polskę w czasie walk o niepodległość na rękach dźwigali. Tylko jedni za tyłek , drudzy za cycki. Jednym ostało się g...o , a drugim mleko. Historia lubi się powtarzać.
2018-12-16 20:57:00
Miś II
Ludzie co wy wypisujecie ? !!! Chcielibyście widzieć wszystko w czarno-białych kolorach - Świat taki nie jest , ma barwy , szarości. Odmawiacie człowiekowi jego własnych ocen w imię czego , obecnej demokracji ? Na tym polega demokracja ,że pozwala się każdemu wypowiadać swoje zdanie i postępować według własnej woli. Widzę tu dużo osób , których wypowiedzi są przesiąknięte bolszewicką zasadą , nie jesteś z nami to jesteś wrogiem !
2018-12-16 16:56:14
Pikuś
Poniższy nawiedzony pisowcu, czy tacy pisowscy milionerzy jak Morawiecki, czy Bierecki to także przegrani komuniści ? Gratuluję ci inteligencji, jest ona pochodną pisowskiej średniej. Walisz w swoich idoli. Rób tak dalej he, he....
2018-12-14 21:34:22
Czyja rewolucja ???
Rewolucja Solidarności tak się skończyła , że Ci niby zwycięzcy żyją dziś na skraju nędzy , a Ci niby przegrani komuniści to dziś milionerzy. Dołączyli do nich lewaccy zdrajcy z Solidarności tacy jak : Michnik , Frasyniuk i Milczanowski. Wstyd .
2018-12-14 16:25:18
obserwator
wstyd! wstyd!!!!!! i my takiemu pomagalismy na Pogodnie jak był internowany.... hańba
2018-12-14 11:28:29
Paragraf
"Bohaterowie" walki chamokomuny z żydokomuną są przedstawiani Polakom jako "legendy"... P.S. Legenda to upiększona - w więc nieprawdziwa/fałszywa - wersja historii; za ludźmi, których podstawia się nam jako "legendy" ciągnie się smród historii... Jeśli pan Milczanowski jest "legendą", to kim jest pan Witold Pilecki, jeden z największych polskich bohaterów okresu II Wojny Światowej?
2018-12-13 22:03:38
fan
"Solidarność" to takie oszustwo jak na wnuczka tylko na wielką skalę. Rekomendują nam świętowanie kolejnej rocznicy narodowego przekrętu. Ktoś zajumał potężną kasę - bohaterom rozdają tandetne medaliki.
2018-12-13 21:59:39
fan
A ja wziąłem odświeżacz powietrza i poszedłem - wzrok miał mętny, jak zwykle.
2018-12-13 19:36:40
cdn
dal bolkowi teczke zjego donosami.bolek zwrocil teczke niekompletna.dalej broni agenta sb.na starosc stal sie kodomita.
2018-12-13 18:36:27
Maruda
Nie mogę na tę zakłamaną karykaturę patrzeć.
2018-12-13 18:08:53
Hmmm
Dobrze redakcja napisała, że były opozycjonista, bo dziś jest obrońcą ubeków. Swoją drogą co za trudna do uwierzenia zmiana. A może żadnej zmiany nie było? Może on ich?
2018-12-13 17:57:08
A po 2-gie...
Gdyby Facet, chcial byc Prawdziwa Legenda NSZZ SoLidarnosc 1980... to i dzisiaj Nie trzymal by dalej z PO-stkomunistami i po-zostalym Nowoczesnie za-KOD-owanym Lewactwem w roznego rodzaju Demonstracjach... przeciwko obecnemu Rzadowi R.P. w Warszawie !! Czyli Walesa i Milczanowski = to co juz przeminelo w Wiatrem... i miejmy Nadzieje - ze na zawsze !!
2018-12-13 16:06:03
Taaa
Byly wieloletni Prokurator z lat PRL-u... nagle w ciagu "1-2 doby" zaczal stawac sie "mala legenda" Solidarnosci = Bajka dla Doroslych !! Byc moze juz za wczasu dla tej drugiej Solidarnosci nr 2... ktora PO-wstala pozniej przy czy PO Okraglym Stole z dzisiejsza Siedziba przy ul. Wojska Polskiego 113 !! Bo juz w Sierpniu 1980 roku... dla Bystrych, Odwaznych i zorientowanych Stoczniowcow na Swietlicy Glownej Stoczni A. Warskiego - to Facet zaczal robic "krecia robote" grajac nagle "malego opozycjoniste" ale z Duzymi Kontaktami... "i tu i tam"... !! A utrzymal sie "na powierzchni" tylko dzieki Aktywnym wowczas PZPR-owcom na Swietlicy Glownej i po czesci "zastraszonemu"... ktory prowadzil Strajk !!!
2018-12-13 15:35:39
czlowiek Stoczni
TO CZŁOWIEK JEST WSPÓŁODPOWIEDZIALNYM ZA DEMONTAZ Stoczni Szczecińskiej.Dokonał tego jako samozwańczy lider Komitetu Strajkowego tak dział w obroni przmeysłu stoczniowego, aż ten został zdewastowany. Ten reprezentuje soba szczyt perfii i hipokryzjii. Tak samo wtdey bronił sprwy polskiej jak i teraz z Kodziarzami - którego jeden członek mówi, że ścieżki zdrowia stosowane wobec Polaków były czynem kulturalnym- teraz "broni" demokracji polskiej. Kończ wasć wstydu sobie oszczędź. I jeszcze jedno- działaność notarialna w obszarze mieszkań komunalanych i uwłaszczanie swoich akolitów w wykonaniu tego Pan też musi być zbadane!!!Nie było to działania na korzyść mieszkańców!!!
2018-12-13 14:07:21
123
@Zart: co ty bredzisz, widac ze od kiedy pan andrzej nie popiera obecnej wladzy to juz na niego szambo sie wylewa,p.andrzej protestowal w obrenie konstytucji i wolnosci, jak nie wiesz co to jedz na wegry do kolaborantow adolfa ,ile ci placa za post 20 rubli cz 2zł? cz z botem pisze?
2018-12-13 11:00:25
kibic
organizatorzy spotkania i ich gość są siebie warci ... temat tego spotkania to paradoks historii.bohaterowie z tamtego okresu,a KODziarze i Milczanowski teraz staliby po dwóch stronach barykady.
2018-12-13 09:40:55
Żart
Czy to jakaś kpina? Spotkanie z osobą, która pod sądem, po nocach, protestuje w obronie ludzi odpowiedzialnych za stan wojenny, czyli za śmierć niewinnych osób?
2018-12-13 09:09:04