piątek, 05 marca 2021r.

Powtórka do matury z Wyższą Szkołą Bankową

Data publikacji: 2021-01-22 20:25
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-22 23:25
Powtórka do matury z Wyższą Szkołą Bankową
Zajęcia poprowadzi videoblogerka, nauczyciel-egzaminator Iza Kasperek Fot. WSB  

Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza na bezpłatne warsztaty online, przygotowujące do matury z języka polskiego. Odbędą się w sobotę (23 stycznia) w godz. 10 - 14.30. Omówienie zagadnień i skutecznych sposobów na naukę pozwolą sprawniej przyswoić wiedzę konieczną do zdania egzaminu.

Z pomocą przychodzi ekspertka – videoblogerka, nauczyciel-egzaminator – Iza Kasperek, która na co dzień aktywizuje przyszłych maturzystów do regularnego powtarzania materiału przed egzaminem, za pośrednictwem swojego kanału na YouTube: „Wiedza z wami”. Od ponad pięciu lat nagrywa materiały na temat praktycznego podejścia do pisania rozprawek, wypracowań czy interpretacji lektur. Dzieli się własnymi refleksjami dotyczącymi poszczególnych utworów, a także opowiada o własnych doświadczeniach maturalnych.

– Podczas sobotniego spotkania licealiści dowiedzą się m.in., jakie lektury, epoki i motywy literackie muszą koniecznie powtórzyć – informuje Anna Drozdowska, starszy specjalista ds. PR i e-marketingu z Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. – Prowadząca podpowie, jak dobrze napisać rozprawkę, przedstawi najczęściej popełniane błędy przy jej tworzeniu, wyjaśni, jak poprawnie zbudować argumenty. Poruszony zostanie również temat matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym – jak się do niej przygotować. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez formularz.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma mail z linkiem do transmisji.

(isz)

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ