wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Nauka > Warsztaty online z ekspertami WSB

Warsztaty online z ekspertami WSB

Warsztaty online z ekspertami WSB
Data publikacji: 2020-05-31 23:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-01 17:53
Wywietleń: 483 456973

Jakie są „grzechy główne” procesu rekrutacyjnego? Czy tzw. lean management daje szansę na zmianę zawodu? Czym jest FRIS oraz jak rozwijać kompetencje menedżerskie? Na te i inne pytania odpowiedzą wykładowcy studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie. „Dni z ekspertami WSB – warsztaty online” odbędą się na początku czerwca.

To pierwsze wydarzenie organizowane w takiej formie przez Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Dostosowując się do obecnej sytuacji, spotkania z praktykami i wykładowcami studiów podyplomowych odbędą się online. Uczestnicy będą mieli okazję poznać prelegentów oraz wzbogacić swoją wiedzę w wybranym obszarze. Cztery warsztaty odbędą się w dniach 1-4 czerwca (od godz. 17). Eksperci – Łukasz Sokal, Krzysztof Kowalski, Elżbieta Stelmach i dr Sylwia Olszewska – przedstawią zagadnienia z różnych dziedzin, w których się specjalizują.

– Warsztaty „na żywo”, będą okazją do poznania wykładowców i specjalistów, którzy w inspirujący sposób przybliżą wiedzę o tym, jak wzmocnić swoje kwalifikacje i odnaleźć się na rynku pracy – zachęca Joanna Baryszyńska z WSB.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji i zapisy na stronie: www.wsb.pl/szczecin/aktualnosci/dni-z-ekspertami-wsb-warsztaty-online.

(ek)

Fot. WSB

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie