środa, 18 września 2019.
Strona główna > Nauka > Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców

Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców

Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców
Data publikacji: 2019-06-26 14:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:49
Wywietleń: 1069 399166

Twórcy internetowi wejdą w role wykładowców i podzielą się swoją praktyczną wiedzą, a publiczność będzie mogła ich ocenić i zdecydować, komu przyznać 17 tys. zł na cel charytatywny. Wyższe Szkoły Bankowe zapraszają na wykłady, które 27 czerwca poprowadzą influencerzy: Kasia Mecinski z kanału Fifty na Pół i Daniel Rusin znany jako Reżyser Życia.

Wyższe Szkoły Bankowe zaprosiły popularnych twórców internetowych, tzw. influencerów, do poprowadzenia gościnnych wykładów dla maturzystów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych. W gronie słuchaczy zasiądą też wykładowcy WSB, którzy tym razem zamienią się rolami ze studentami i będą uważnie słuchać prowadzących, a następnie przystąpią do kolokwium sprawdzającego wiedzę.

Tematyka wykładów obejmuje obszar filologii angielskiej i rozwijania kariery zawodowej za granicą oraz marketingu i technik tworzenia filmów, które mają za zadanie trafić z przekazem do jak największej liczby odbiorców.

Wykłady odbędą się 27 czerwca o godz. 13 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a będzie w nich można uczestniczyć na miejscu lub online oglądając relację na żywo. Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy się zapisać przez stronę: www.wsb.pl/praktycznienajlepsze (do godz. 10 tego samego dnia).

– Jesteśmy przekonani, że najcenniejsza wiedza to ta, która ma przełożenie na praktyczne zastosowanie oraz jest podana w ciekawy i jednocześnie przystępny dla odbiorcy sposób – mówi Anna Czarkowska, dyrektor Działu Marketingu w grupie Wyższych Szkół Bankowych. – Doskonale wiemy, że wartościowej wiedzy można i należy szukać nie tylko na uczelniach. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy Kasię Mecinski i Daniela Rusina, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Kasia Mecinski jest Amerykanką polskiego pochodzenia mieszkającą w Japonii. Na swoim kanale Fifty na Pół w serwisie YouTube udostępnia filmy związane z jej podróżami oraz z zagadnieniami lingwistycznymi. W WSB poprowadzi wykład pt. „Czy American Dream to pic na wodę?”, podczas którego opowie o zastosowaniu języka angielskiego w biznesie oraz odwoła się do osobistych doświadczeń i przemyśleń wynikających z życia i pracy w USA, Brazylii, Japonii i Polsce.
Prelekcję z pogranicza zastosowania social mediów w biznesie oraz multimediów i grafiki komputerowej pt. „Viral na 8 mln wyświetleń za 100zł? Tajniki jak zrobić video, które zobaczą miliony” poprowadzi Daniel Rusin, znany w sieci jako Reżyser Życia.

Prelekcje odbędą się pod wspólnym hasłem „Praktycznie najlepsze wykłady! Przyjdź i posłuchaj influencerów w WSB”, po każdym wykładzie przewidziano czas na pytania ze strony publiczności oraz dyskusję.

Wykłady to okazja dla fanów, by nie tylko się spotkać osobiście z gwiazdami Internetu i posłuchać ich wystąpień, ale też zrobić coś dobrego. Po wydarzeniu, od 28 czerwca do 4 lipca, odbędzie się głosowanie widzów na influencera, który najlepiej spisał się w roli wykładowcy.

Głosowanie będzie prowadzone online na stronie www.wsb.pl/praktycznienajlepsze, a zwycięski influencer otrzyma od WSB 17 tys. złotych do przekazania na cel charytatywny – wybraną wcześniej przez siebie organizację.

Jak dodaje Joanna Baryszyńska z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie, wykłady będą później dostępne na kanale YouTube i Facebooku WSB, a jeżeli ktoś nie zdąży się zapisać do godz. 10 w czwartek, również będzie mógł wziąć udział w głosowaniu.

(ek)

Grafika: WSB

Komentarze

hm
Popularni? Kto to w ogóle jest?
2019-07-02 07:04:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie