sobota, 06 czerwca 2020.
Strona główna > Nauka > Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców

Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców

Popularni twórcy internetowi w roli wykładowców
Data publikacji: 2019-06-26 14:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-25 11:20
Wywietleń: 1444 399166

Twórcy internetowi wejdą w role wykładowców i podzielą się swoją praktyczną wiedzą, a publiczność będzie mogła ich ocenić i zdecydować, komu przyznać 17 tys. zł na cel charytatywny. Wyższe Szkoły Bankowe zapraszają na wykłady, które 27 czerwca poprowadzą influencerzy: Kasia Mecinski z kanału Fifty na Pół i Daniel Rusin znany jako Reżyser Życia.

Wyższe Szkoły Bankowe zaprosiły popularnych twórców internetowych, tzw. influencerów, do poprowadzenia gościnnych wykładów dla maturzystów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych. W gronie słuchaczy zasiądą też wykładowcy WSB, którzy tym razem zamienią się rolami ze studentami i będą uważnie słuchać prowadzących, a następnie przystąpią do kolokwium sprawdzającego wiedzę.

Tematyka wykładów obejmuje obszar filologii angielskiej i rozwijania kariery zawodowej za granicą oraz marketingu i technik tworzenia filmów, które mają za zadanie trafić z przekazem do jak największej liczby odbiorców.

Wykłady odbędą się 27 czerwca o godz. 13 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, a będzie w nich można uczestniczyć na miejscu lub online oglądając relację na żywo. Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy się zapisać przez stronę: www.wsb.pl/praktycznienajlepsze (do godz. 10 tego samego dnia).

– Jesteśmy przekonani, że najcenniejsza wiedza to ta, która ma przełożenie na praktyczne zastosowanie oraz jest podana w ciekawy i jednocześnie przystępny dla odbiorcy sposób – mówi Anna Czarkowska, dyrektor Działu Marketingu w grupie Wyższych Szkół Bankowych. – Doskonale wiemy, że wartościowej wiedzy można i należy szukać nie tylko na uczelniach. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy Kasię Mecinski i Daniela Rusina, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Kasia Mecinski jest Amerykanką polskiego pochodzenia mieszkającą w Japonii. Na swoim kanale Fifty na Pół w serwisie YouTube udostępnia filmy związane z jej podróżami oraz z zagadnieniami lingwistycznymi. W WSB poprowadzi wykład pt. „Czy American Dream to pic na wodę?”, podczas którego opowie o zastosowaniu języka angielskiego w biznesie oraz odwoła się do osobistych doświadczeń i przemyśleń wynikających z życia i pracy w USA, Brazylii, Japonii i Polsce.
Prelekcję z pogranicza zastosowania social mediów w biznesie oraz multimediów i grafiki komputerowej pt. „Viral na 8 mln wyświetleń za 100zł? Tajniki jak zrobić video, które zobaczą miliony” poprowadzi Daniel Rusin, znany w sieci jako Reżyser Życia.

Prelekcje odbędą się pod wspólnym hasłem „Praktycznie najlepsze wykłady! Przyjdź i posłuchaj influencerów w WSB”, po każdym wykładzie przewidziano czas na pytania ze strony publiczności oraz dyskusję.

Wykłady to okazja dla fanów, by nie tylko się spotkać osobiście z gwiazdami Internetu i posłuchać ich wystąpień, ale też zrobić coś dobrego. Po wydarzeniu, od 28 czerwca do 4 lipca, odbędzie się głosowanie widzów na influencera, który najlepiej spisał się w roli wykładowcy.

Głosowanie będzie prowadzone online na stronie www.wsb.pl/praktycznienajlepsze, a zwycięski influencer otrzyma od WSB 17 tys. złotych do przekazania na cel charytatywny – wybraną wcześniej przez siebie organizację.

Jak dodaje Joanna Baryszyńska z Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie, wykłady będą później dostępne na kanale YouTube i Facebooku WSB, a jeżeli ktoś nie zdąży się zapisać do godz. 10 w czwartek, również będzie mógł wziąć udział w głosowaniu.

(ek)

Grafika: WSB

Komentarze

hm
Popularni? Kto to w ogóle jest?
2019-07-02 07:04:41

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie