sobota, 30 maja 2020.
Strona główna > Nauka > PHP Camp #4 – bezpłatne warsztaty online z programowania

PHP Camp #4 – bezpłatne warsztaty online z programowania

PHP Camp #4 – bezpłatne warsztaty online z programowania
Data publikacji: 2020-05-21 06:15
Wywietleń: 315 455423

Szczecińska firma IAI po raz czwarty organizuje darmowe zajęcia z programowania. PHP Camp odbędzie tym razem zdalnie. Zapisy trwają do 21 maja.

PHP to język skryptowy, ponad 20 lat obecny na rynku, zweryfikowany mnóstwem produkcyjnych wdrożeń, wliczając w to Facebook, po platformę IAI -  IdoSell. 

PHP Camp po raz pierwszy przeprowadzony zostanie zdalnie. Rozpocznie się 25 maja i potrwa do 19 czerwca br. Udział w nim jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które mają podstawową wiedzę z programowania i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie phpcamp.idosell.com. Zapisy trwają tylko do 21 maja br. Kilku najlepszych uczestników zajęć otrzyma możliwość kontynuowania nauki na płatnych stażach.

- PHP Camp to warsztaty, które są idealne dla początkujących pasjonatów programowania. Tym razem spotykamy się online, w nieco zmienionej formule, ale cel pozostaje ten sam - chcemy z uczestników zrobić programistów. Przygotowaliśmy dla was cykl szkoleń, pracę grupową nad projektem oraz czas na indywidualny mentoring z osobami mającymi wieloletnie doświadczeniem w branży e-commerce - mówi Grzegorz Szukalski, dyrektor technologiczny w IAI i główny organizator PHP Camp.

Warsztaty objęte są mecenatem miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

(ip)

Fot. IAI

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie