poniedziałek, 24 czerwca 2019.
Strona główna > Nauka > Bezpłatna nauka projektowania UX

Bezpłatna nauka projektowania UX

Bezpłatna nauka projektowania UX
Data publikacji: 2019-01-08 11:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-08 11:19
Wywietleń: 1112 369351

Trwają zapisy na pierwszą w Szczecinie edycję bezpłatnych warsztatów projektowania User Experience i tworzenia serwisów eCommerce. To kolejna inicjatywa spółki IAI. 

IAI DesignCamp to bezpłatne, trzydniowe (25-27 lutego 2019 r.) warsztaty projektowania User Experience i tworzenia serwisów eCommerce. W dzisiejszych czasach estetyczny i przejrzysty wygląd to nie wszystko. Bardzo ważna jest odpowiednio zaprojektowana funkcjonalność, szybkość i prostota działania, które wpływają na wygodę użytkownika i samą sprzedaż.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Mogą wziąć w uczestniczyć osoby pełnoletnie z podstawową wiedzą z zakresu projektowania UX. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie designcamp.idosell.com.

- Najpierw robiliśmy IAI Webcamp - w te ferie będzie już 6. edycja, potem dodaliśmy IAI PHP Camp - w wakacje odbędzie się po raz trzeci - przypomina Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI SA w Szczecinie. -  Podnosząc poprzeczkę, dodajemy kolejny, tym razem poświęcony wyłącznie designowi i UX. Jeżeli kręci Cię ta tematyka, chcesz projektować witryny, szczególnie te sprzedające dla sklepów, hoteli itp., to jest to impreza właśnie dla Ciebie. Aż trzy dni warsztatów z doświadczonymi webdesignerami, w tym naszym art directorem. Warsztaty są w pełni darmowe, bo po prostu lubimy dzielić się tym, co lubimy robić najbardziej. 

Uczestnicy zajęć najpierw zmierzą się pojedynczo z zadaniami, by pod koniec zaprojektować od podstaw makietę działającego sklepu internetowego. Oprócz projektowania i rywalizacji, na warsztatach będzie sporo pracy kreatywnej. 

- Z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy specjalny program, w którym stawiamy mocno na praktykę i zdobywanie wiedzy z zakresu UI i UX - tłumaczy Grzegorz Wanat, art director w szczecińskiej spółce oraz główny organizator IAI DesignCamp. - Nie wymagamy znajomości programów graficznych, nie trzeba posiadać też umiejętności technicznych z zakresu budowania stron internetowych. Program warsztatów jest skonstruowany w ten sposób, aby każdy z uczestników potrafił spojrzeć na tworzony produkt od strony użytkownika. Zależy nam, aby pod koniec był w stanie zaprojektować samodzielnie makietę sklepu internetowego. Po ukończonych warsztatach każda osoba otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Najlepsi uczestnicy warsztatów będą mieć możliwość kontynuowania nauki na płatnych trzymiesięcznych stażach w IAI.

Zapisy na IAI DesignCamp #1 trwają do 8 lutego 2018 roku. Zrobić to należy poprzez stronę www.designcamp.idosell.com, na której trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz. Miejsc jest tylko 15!

Pierwsza edycja IAI DesignCamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem miasta, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

 (mag)

Fot. IAI SA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie