sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Nauka > Chcesz lepiej kodować strony internetowe? Zapisz się na 7. IAI Webcamp

Chcesz lepiej kodować strony internetowe? Zapisz się na 7. IAI Webcamp

Chcesz lepiej kodować strony internetowe? Zapisz się na 7. IAI Webcamp
Data publikacji: 2019-06-18 09:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:49
Wywietleń: 738 396300

IAI Webcamp to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne, pięciodniowe zajęcia kodowania stron internetowych. Odbędą się w Szczecinie już po raz siódmy. Zapisy trwają do 21 czerwca. 

Pod okiem doświadczonych web developerów kształcić się będzie 30 przyszłych koderów stron internetowych. Głównym celem szkolenia jest umożliwienie jego uczestnikom zdobycia wiedzy, która otworzy im furtkę do rozpoczęcia kariery i pozwoli podjąć dobrze płatną pracę. 

Udział w zajęciach jest bezpłatny i dostępny dla osób pełnoletnich, które mają podstawową wiedzę z kodowania stron internetowych i chcą się w tym kierunku dalej rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie webcamp.idosell.com.

Uczestnicy IAI Webcamp najpierw się zmierzą pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów już w zespołach zbudować od podstaw działający sklep internetowy.

 - To inicjatywa przeznaczona dla wszystkim, które chcą się przebranżowić lub rozpocząć swoją drogę we Front-endzie - wyjaśnia Szymon Kaczmarek, szef działu Web Developers w IAI SA oraz główny organizator IAI Webcamp. - Z myślą o tych osobach stworzyliśmy specjalny program warsztatów, w którym stawiamy na praktykę i pracę zespołową. Ostatniego ich dnia odbędzie się Turniej IAI Webcamp, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły będą budować od zera stronę internetową, którą potem łatwo będzie można przenieść do dowolnego systemu CMS. Co ciekawe, sam turniej stanowi namiastkę pracy zespołowej w firmie IT. Dla najlepszych sześciu uczestników warsztatów przygotowaliśmy zaproszenia na płatne trzymiesięczne staże. Poprzednie edycje szkoleń cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród osób z całej Polski, dlatego jeśli chcesz spróbować swoich sił w IAI Webcamp #7, zapraszam do wysłania zgłoszenia.

Zapisy na IAI Webcamp #7 trwają do 21 czerwca. Należy to zrobić poprzez stronę www.webcamp.idosell.com, na której trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz. 

Siódma edycja IAI Webcamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w biurowcu Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

(mag)

Fot. IAI SA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Najstarszy szczeciński fast food

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie