sobota, 30 maja 2020.
Strona główna > Nauka > Bezpłatna nauka kodowania stron. Webcamp online

Bezpłatna nauka kodowania stron. Webcamp online

Bezpłatna nauka kodowania stron. Webcamp online
Data publikacji: 2020-05-20 16:52
Wywietleń: 298 455422

Chcesz zacząć pracować jako web developer lub full stack developer w branży IT, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapisz się na dziewiątą już edycję webcampa. Tym razem po raz pierwszy zajęcia, organizowane przez szczecińską firmę IAI, odbędą się online. Zapisy trwają do 21 maja.

Webcamp to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych warsztatów kodowania stron internetowych w Polsce. IAI organizuje je bezpłatnie, dwa razy w roku, angażując swoje zasoby i prywatny czas specjalistów, którzy na co dzień budują strony sklepów internetowych. Na każdą ich edycję zgłasza się kilkaset osób, a zaproszenia otrzymuje tylko 30.

Dotąd zajęcia odbywały się stacjonarnie w biurach IAI w Szczecinie. W myśl zasady #zostańwdomu, webcamp po raz pierwszy przeprowadzony zostanie zdalnie. Tym sposobem szansę na udział w nim mają osoby z Polski i świata. Najbliższe edycja rozpocznie się 25 maja i potrwa do 19 czerwca br.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich, które mają podstawową wiedzę z zakresu kodowania stron internetowych i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie webcamp.idosell.com. Zapisy na IAI Webcamp #9 trwają tylko do 21 maja. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i w tej, kilku najlepszych uczestników otrzyma możliwość kontynuowania nauki na płatnych stażach.

Warsztaty objęte są mecenatem miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

(ip)

Fot. IAI

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie