niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Nauka > Nadążyć za pokoleniem Z

Nadążyć za pokoleniem Z

Nadążyć za pokoleniem Z
Data publikacji: 2018-11-27 07:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:48
Wywietleń: 1162 363639

Pokolenie Z, czyli osób urodzonych po 1995 r., powoli wchodzi na rynek pracy. Młodzi pracownicy, wychowani w dobie nowych technologii, Internetu i mass mediów, nierzadko stanowią duże wyzwanie dla pracodawców. Jak z nimi rozmawiać, motywować do działania i skutecznie zarządzać ich pracą? O tym m.in. będzie mowa podczas spotkania „Nadążyć za pokoleniem Z”, które się odbędzie 27 listopada w szczecińskim Technoparku Pomerania.

Przedstawiciele pokolenia Z urodzili się po 1995 r. i obecnie zaczynają stawiać pierwsze zawodowe kroki. Swobodnie posługują się technologią, która towarzyszy im od najmłodszych lat. Dorastali w cyfrowym świecie, który w dużej mierze ich ukształtował.

Różnice pokoleniowe wynikające z wieku istniały od zawsze, jednak w przypadku pokolenia Z pogłębia je dodatkowo rewolucja technologiczna. Zauważamy, że coraz częściej przysparza to niemałych problemów w relacjach pracownik-pracodawca. Dlatego chcemy zbliżyć do siebie te dwa światy – wyjaśnia Jakub Gibowski z Technoparku Pomerania.

Podczas spotkania Dawid Hamera ze stowarzyszenia Szczecin 2.0 opowie m.in. o światopoglądzie i wartościach wyznawanych przez przedstawicieli pokolenia Z oraz o tym, co ich motywuje i jak efektywnie z nimi współpracować. Przedstawi także ich preferencje i zachowania zakupowe, których zrozumienie jest podstawą dla reklamodawców i marketingowców.

Muszę przyznać, że trudno nas ogarnąć. Mam to coś kupić? Sorry, ale Chajzer w reklamie jakoś mnie nie rusza. Mam dla Ciebie harować? Czemu? Korpo jest straszne, a te wasze gajerki śmieszne. Urodziłem się w Internecie, mam trochę inne zasady. Nie tak łatwo mnie oszukać, a już w ogóle zatrudnić. Chcesz zrozumieć moje pokolenie? Nadążyć za nami? Wpadnij, może załapiesz – zaprasza na spotkanie Dawid Hamera.

Spotkanie „Nadążyć za pokoleniem Z” odbędzie się we wtorek (27 listopada) o godz. 18 w Technoparku Pomerania (budynek F2, sala Castanea). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(g)

Komentarze

Mem
Wysłuchiwanie impresjonistycznego podejścia do tematu, które zaprezentuje nieoczytany licealista-gwiazdor! Tylko takiej pseudonauki nam jeszcze brakowało! Dawid, chciałabym zobaczyć jak zostajesz w Szczecinie na studiach, aby wtedy rozwijać nasze miasto zgodnie z programem Szczecin 2.0. No chyba, że zostaniesz, aby znowu chwalić się jak to jesteś rzecznikiem Prezydenta Krzystka krzycząc jednocześnie (nie wiem czy na trzeźwo tak, jak podczas MUNa) którą rządzącą partię należy j****. Wszystkiego najlepszego na dzisiejszym wystąpieniu.
2018-11-27 17:28:46
Spokojnie... rynek was wyrówna i przyformatuje
.
2018-11-27 16:23:28
-
Nieźle, czyli teraz będą tzw. specjaliści od każdego pokolenia.
2018-11-27 11:03:31
gg
ile procent pokolenia Z to korwinisci,kupisowcy i narodowcy- 30-40%? smutne,na szczescie wraz z opuszczeniem mamusi i domu rodzinnego wiekszosc z tego wyrasta ,jak z trądziku
2018-11-27 10:30:42

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie