środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Gospodarka > Darmowa Akademia Młodego Lidera

Darmowa Akademia Młodego Lidera

Darmowa Akademia Młodego Lidera
Data publikacji: 2018-07-17 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Wywietleń: 1486 338378

Do 18 lipca trwa rekrutacja do Akademii Młodego Lidera. To bezpłatne, pięciodniowe zajęcia dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania. Odbędą się na przełomie sierpnia i września w szczecińskim Technoparku Pomerania.

Założeniem Akademii Młodego Lidera jest przekazywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji przywódczych pracowników fundacji, stowarzyszeń, jednostek samorządowych czy startupów. Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 24. roku życia, posiadających niewielkie doświadczenie menedżerskie bądź aspirujących na stanowiska kierownicze.

– Tematyka zajęć obejmuje m.in. rozwijanie kompetencji przywódczych, zarządzanie zespołem, komunikację, budowanie strategii czy rekrutację – informuje Justyna Siwińska, rzecznik prasowy Technoparku Pomerania. – Do udziału w warsztatach zakwalifikuje się 18 osób, które będą miały okazję zdobyć cenną wiedzę, wymienić się doświadczeniami i nawiązać biznesowe kontakty.

Jak dodaje, zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu, którzy są m.in. wykładowcami Executive MBA. Organizatorem Akademii Młodego Lidera jest Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów – jedna z największych firm szkoleniowych w Polsce, która działa na rynku od 28 lat. Jako jedyna instytucja nieakademicka prowadzi Program Executive MBA, realizuje także szkolenia firmowe, studia podyplomowe, programy coachingowe oraz projekty doradcze.

Dotychczas warsztaty odbyły się dwukrotnie w Gdańsku. Pierwsza edycja szczecińskiej Akademii Młodego Lidera odbędzie się w Technoparku Pomerania od 24 sierpnia do 2 września 2018 r. Zajęcia prowadzone będą w trybie weekendowym.

Rekrutacja trwa do 18 lipca (formularz rejestracyjny jest na stronie: http://akademiamlodegolidera.gfkm.pl).

(ek)

Fot. Andrzej GOLC

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie