Piątek 03 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Darmowa Akademia Młodego Lidera

Data publikacji: 2018-07-17 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:42
Darmowa Akademia Młodego Lidera
 

Do 18 lipca trwa rekrutacja do Akademii Młodego Lidera. To bezpłatne, pięciodniowe zajęcia dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania. Odbędą się na przełomie sierpnia i września w szczecińskim Technoparku Pomerania.

Założeniem Akademii Młodego Lidera jest przekazywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji przywódczych pracowników fundacji, stowarzyszeń, jednostek samorządowych czy startupów. Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 24. roku życia, posiadających niewielkie doświadczenie menedżerskie bądź aspirujących na stanowiska kierownicze.

– Tematyka zajęć obejmuje m.in. rozwijanie kompetencji przywódczych, zarządzanie zespołem, komunikację, budowanie strategii czy rekrutację – informuje Justyna Siwińska, rzecznik prasowy Technoparku Pomerania. – Do udziału w warsztatach zakwalifikuje się 18 osób, które będą miały okazję zdobyć cenną wiedzę, wymienić się doświadczeniami i nawiązać biznesowe kontakty.

Jak dodaje, zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu, którzy są m.in. wykładowcami Executive MBA. Organizatorem Akademii Młodego Lidera jest Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów – jedna z największych firm szkoleniowych w Polsce, która działa na rynku od 28 lat. Jako jedyna instytucja nieakademicka prowadzi Program Executive MBA, realizuje także szkolenia firmowe, studia podyplomowe, programy coachingowe oraz projekty doradcze.

Dotychczas warsztaty odbyły się dwukrotnie w Gdańsku. Pierwsza edycja szczecińskiej Akademii Młodego Lidera odbędzie się w Technoparku Pomerania od 24 sierpnia do 2 września 2018 r. Zajęcia prowadzone będą w trybie weekendowym.

Rekrutacja trwa do 18 lipca (formularz rejestracyjny jest na stronie: http://akademiamlodegolidera.gfkm.pl).

(ek)

Fot. Andrzej GOLC

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA