wtorek, 21 maja 2019.
Strona główna > Nauka > Nauczą, jak lepiej kodować

Nauczą, jak lepiej kodować

Nauczą, jak lepiej kodować
Data publikacji: 2019-01-01 07:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-03 10:40
Wywietleń: 980 369349

Chcesz lepiej kodować strony internetowe? To do 1 lutego 2019 r. zapisz się na szóstą edycję IAI Webcamp. Zajęcia są darmowe. Za to najlepszych sześciu ich uczestników może liczyć na płatny trzymiesięczny staż. 

IAI Webcamp to cieszące się rekordowym zainteresowaniem bezpłatne, 5-dniowe (18-22 lutego) zajęcia kodowania stron internetowych. Pod okiem doświadczonych webdeveloperów, kształcić się będzie 30 przyszłych koderów.

Udział w IAI Webcamp jest bezpłatny i dostępny dla osób pełnoletnich, które mają podstawową wiedzę z kodowania stron internetowych i chcą w tym kierunku dalej się rozwijać. 

- To już szósta edycja bezpłatnych warsztatów kodowania stron internetowych, na których uczestnicy szkolić się będą na rzeczywistych przykładach - mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI SA w Szczecinie. - Mamy wyjątkowy program nauki, po którym uczestnicy nie dowierzają, że są w stanie robić niesamowite rzeczy. To wszystko wpływa na to, że każda kolejna edycja warsztatów cieszy się rekordowym i coraz większym zainteresowaniem. Do tej pory pomogliśmy setkom osób znaleźć pierwszą pracę. Mamy wizję Szczecina, w którym nawet kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży IT i tymi zupełnie bezpłatnymi inicjatywami odpłacamy się społeczności, w której sami żyjemy. 

Uczestnicy zajęć najpierw zmierzą się pojedynczo z zadaniami, by następnie już w zespołach zbudować od podstaw działający sklep internetowy. Oprócz samego kodowania i rywalizacji jest dużo nauki i pracy w zespołach. W trakcie warsztatów będzie też czas na wymianę doświadczeń oraz poznanie ciekawych ludzi z branży.

- IAI Webcamp jest inicjatywą przeznaczoną przede wszystkim dla osób, które chcą się przebranżowić lub rozpocząć swoją drogę we Front-endzie - wyjaśnia Szymon Kaczmarek, szef działu Web Developers w spółce oraz główny organizator IAI Webcamp. - Z myślą o tych osobach stworzyliśmy specjalny program warsztatów, w którym stawiamy na praktykę i pracę zespołową. Ostatniego dnia bezpłatnych warsztatów, odbędzie się Turniej IAI Webcamp, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły będą budować "od zera" stronę internetową, którą potem łatwo będzie można przenieść do dowolnego systemu CMS. Co ciekawe, sam turniej stanowi namiastkę pracy zespołowej w firmie IT. Dla najlepszych sześciu uczestników warsztatów przygotowaliśmy zaproszenia na płatne trzymiesięczne staże. 

Zapisy na IAI Webcamp #6 trwają do 1 lutego 2018 . Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.webcamp.idosell.com trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz.

Szósta edycja IAI Webcamp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium w Piastów Office Center w Szczecinie. Zajęcia objęte są mecenatem miasta, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

Spółka IAI tworzy usługi do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop. Drugim jej produktem jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług - IdoSell Booking. Jej założyciele, Paweł Fornalski i Sebastian Muliński, w połowie października 2018 r. większościowy pakiet akcji IAI sprzedali MCI Private Ventures. Transakcja została sfinalizowana 21 grudnia. Obaj są nadal w zarządzie firmy. 

(mag) 

Fot. IAI SA

Komentarze

KOD-owanie
- wykładowcą od KOD-owania będzie Mateusz K.? On zna się dobrze na „aktywnościach informatycznych” na rzecz ruchu społecznego.
2019-01-03 09:37:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Dzień Europy – balony poleciały w niebo
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Markowi Osajdzie

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie