Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Bezpieczni w budownictwie

Data publikacji: 2017-12-08 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:45
Bezpieczni w budownictwie
 

Jak należy zapiąć szelki do bezpiecznych prac na wysokościach? Jakie zastosować środki ochrony do szlifowania? Ile killogramów można przwozić na taczce? Wiedzą to finaliści IX Konkursu "Wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy".

Regionalny finał konkursu odbył się w Zespole Szkół Budowlanych w Szczecinie, który wraz z Państwową Inspecją Pracy był orgnizatorem współzawodnictwa. Wzięło w nim udział 17 uczniów techników i 15 uczniów zasadniczych szkół zawodowych i szkół branżowych z siedniu placówek miast województwa zachodniopomorskiego: Szczecina, Stargardu, Myśliborza, Chojny, Wałcza i Szczecinka. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym.

Agnieszka Jaksim, pełniąca obowiązki dyrektora ZSB przyznała, że ten konkurs jest niezwykle ważny dla przyszłych pracowników firm budowlanych. Dzięki znajomości podstawowych zasad bhp, będą oni bezpieczni w swoim miescu pracy. Dyrektor wręczyła wyróżnienie "Przyjaciel Budowlanki" Arlecie Kłodawskiej, p.o. zastępcy okręgowego inspektora pracy ds. nadzoru i kontroli PIP. ©℗

(el)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdjęciu: finaliści, opiekunowie i organizatorzy IX Konkursu "Wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy".

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA