Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Pracodawcy z nagrodami [GALERIA]

Data publikacji: 20 listopada 2017 r. 15:02
Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2017 r. 23:37
Pracodawcy z nagrodami
 

Koniec listopada to czas podsumowań programów prewencyjnych i konkursów w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Szczecinie. Uroczysta gala odbyła się w Teatrze Lalek „Pleciuga", a salę wypełnili posłowie, senatorowie, przedstawiciele zachodniopomorskich instytucji, stowarzyszeń, jednostek samorządowych i organizacji związkowych. Jednak najważniejszymi uczestnikami byli najlepsi z najlepszych, dla których - jak podkreślił Konrad Pachciarek, okręgowy inspektor pracy w Szczecinie, a jednocześnie gospodarz gali - pracownik jest ważny: ma pełne prawo do pracy bezpiecznej i godziwego wynagrodzenia.

W konkursie „Buduj bezpiecznie", skierowanym do wykonawców robót budowlanych zwycięzcą została spółka akcyjna Budimex Warszawa za bezpieczną budowę zespołu hotelowo-apartamentowego Aquamarine II w Międzyzdrojach. OIP nagrodziła również pracowników, którzy społecznie działają w firmach na rzecz ochrony pracy i praworządności w stosunkach pracy. Najaktywniejszym społecznym inspektorem pracy w 2017 r. został Andrzej Rogowski z Zakładów Chemicznych „Police" S.A należących do Grupy Azoty. Pracodawcą - organizatorem pracy bezpiecznej zostali: w kategorii od 51 do 250 zatrudnionych Habia Cable Sp. z o.o. z Lubieszyna, w kategorii powyżej 250 zatrudnionych: Radiometer Sp. z o.o. Oddział w Stargardzie.

Podsumowano także programy „Prewencja wypadkowa” „Zdobądź Dyplom PIP” „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu w miejscu pracy” oraz konkurs „Sołtys organizator bezpiecznej wsi".

(kel)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Z
2017-11-20 23:24:55
O sobie piszesz?
Z
2017-11-20 15:47:43
Pit,pit. Pracownika wykorzystać, dać jak najmniejszą kasę, zero płatnych nadgodzin,bez podwyżek. Oto obraz polskich prywaciarzy.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA