wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Pracodawcy z nagrodami

Pracodawcy z nagrodami [GALERIA]

Pracodawcy z nagrodami
Data publikacji: 2017-11-20 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-20 23:37
Wywietleń: 2343 301928

Koniec listopada to czas podsumowań programów prewencyjnych i konkursów w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Szczecinie. Uroczysta gala odbyła się w Teatrze Lalek „Pleciuga", a salę wypełnili posłowie, senatorowie, przedstawiciele zachodniopomorskich instytucji, stowarzyszeń, jednostek samorządowych i organizacji związkowych. Jednak najważniejszymi uczestnikami byli najlepsi z najlepszych, dla których - jak podkreślił Konrad Pachciarek, okręgowy inspektor pracy w Szczecinie, a jednocześnie gospodarz gali - pracownik jest ważny: ma pełne prawo do pracy bezpiecznej i godziwego wynagrodzenia.

W konkursie „Buduj bezpiecznie", skierowanym do wykonawców robót budowlanych zwycięzcą została spółka akcyjna Budimex Warszawa za bezpieczną budowę zespołu hotelowo-apartamentowego Aquamarine II w Międzyzdrojach. OIP nagrodziła również pracowników, którzy społecznie działają w firmach na rzecz ochrony pracy i praworządności w stosunkach pracy. Najaktywniejszym społecznym inspektorem pracy w 2017 r. został Andrzej Rogowski z Zakładów Chemicznych „Police" S.A należących do Grupy Azoty. Pracodawcą - organizatorem pracy bezpiecznej zostali: w kategorii od 51 do 250 zatrudnionych Habia Cable Sp. z o.o. z Lubieszyna, w kategorii powyżej 250 zatrudnionych: Radiometer Sp. z o.o. Oddział w Stargardzie.

Podsumowano także programy „Prewencja wypadkowa” „Zdobądź Dyplom PIP” „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu w miejscu pracy” oraz konkurs „Sołtys organizator bezpiecznej wsi".

(kel)

Fot. Ryszard Pakieser

Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami Pracodawcy z nagrodami

Komentarze

@Z
O sobie piszesz?
2017-11-20 23:24:55
Z
Pit,pit. Pracownika wykorzystać, dać jak najmniejszą kasę, zero płatnych nadgodzin,bez podwyżek. Oto obraz polskich prywaciarzy.
2017-11-20 15:47:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy