sobota, 16 listopada 2019.
Strona główna > Kultura > „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni [GALERIA, FILM]

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni
Data publikacji: 2019-06-02 23:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-04 11:08
Wywietleń: 2287 394187

W tym roku obchodzimy trzydziestą rocznicę przemian ustrojowych w Polsce. Z tej okazji w Szczecinie w niedzielę (2 czerwca) odbył się wyjątkowy koncert legend polskiego rocka pt. „Wolność kocham i rozumiem”. 

Pod dźwigozaurami na Łasztowni wystąpiły takie legendy jak: Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Tomek Lipiński oraz Sztywny Pal Azji.

Wydarzenie zorganizował marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz Dom Kultury „13 Muz”.

(p)

Fot. Ryszard Pakieser

Film: PaS

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni

Komentarze

Juzek
Dinozaury rocka pod dźwigozaurami - dobre miejsce dla takich zespołów. Jak można lubić taką muzykę? Jacek Bryndal to był dobry jako Atrakcyjny Kazimierz
2019-06-04 10:56:05
Do do rock
dziecko nie używaj pojęć, o których nie masz zielonego pojęcia,
2019-06-03 22:29:04
Do rock
Żenujący to jesteś ty reżimowy pachołku
2019-06-03 17:14:13
gość
Świetny koncert. Nareszcie wystąpiły fajne zespoły! Zdecydowanie za krótko!
2019-06-03 11:07:56
rock
Może bym i poszedł ale organizatorem ten Gęblewicz.... Zenujace !
2019-06-03 08:40:04
egon
…...i super ustawione TOY TOYE w strefie widza zasłaniające scenę . Brawo Organizatorzy za ten niecodzienny pomysł, oby takich więcej !
2019-06-03 06:49:04
;/
Dojazd i parkingi tragedia, kto to w ogóle zatwierdził, korki godzinne!
2019-06-03 06:48:21
mario
Super koncert. Sztywny Pal Azji wymiata. Niech żałują Ci co nie byli
2019-06-03 00:42:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie