piątek, 05 czerwca 2020.
Strona główna > Kultura > „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni [GALERIA, FILM]

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni
Data publikacji: 2019-06-02 23:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-04 11:08
Wywietleń: 2766 394187

W tym roku obchodzimy trzydziestą rocznicę przemian ustrojowych w Polsce. Z tej okazji w Szczecinie w niedzielę (2 czerwca) odbył się wyjątkowy koncert legend polskiego rocka pt. „Wolność kocham i rozumiem”. 

Pod dźwigozaurami na Łasztowni wystąpiły takie legendy jak: Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Tomek Lipiński oraz Sztywny Pal Azji.

Wydarzenie zorganizował marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz Dom Kultury „13 Muz”.

(p)

Fot. Ryszard Pakieser

Film: PaS

„Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni „Wolność kocham i rozumiem” – koncert legend rocka na Łasztowni

Komentarze

Juzek
Dinozaury rocka pod dźwigozaurami - dobre miejsce dla takich zespołów. Jak można lubić taką muzykę? Jacek Bryndal to był dobry jako Atrakcyjny Kazimierz
2019-06-04 10:56:05
Do do rock
dziecko nie używaj pojęć, o których nie masz zielonego pojęcia,
2019-06-03 22:29:04
Do rock
Żenujący to jesteś ty reżimowy pachołku
2019-06-03 17:14:13
gość
Świetny koncert. Nareszcie wystąpiły fajne zespoły! Zdecydowanie za krótko!
2019-06-03 11:07:56
rock
Może bym i poszedł ale organizatorem ten Gęblewicz.... Zenujace !
2019-06-03 08:40:04
egon
…...i super ustawione TOY TOYE w strefie widza zasłaniające scenę . Brawo Organizatorzy za ten niecodzienny pomysł, oby takich więcej !
2019-06-03 06:49:04
;/
Dojazd i parkingi tragedia, kto to w ogóle zatwierdził, korki godzinne!
2019-06-03 06:48:21
mario
Super koncert. Sztywny Pal Azji wymiata. Niech żałują Ci co nie byli
2019-06-03 00:42:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie