Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Rozdajemy książki!

Data publikacji: 2016-04-04 12:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:42
Rozdajemy książki!
 

Czy pijawka jest mądra?

Jaki ssak znosi jajka, czy hipopotam jest kuzynem wieloryba, dlaczego pingwiny noszą jajko na stopach, czy pijawka jest mądra, czy zwierzęta się boksują - odpowiedzi na te pytania można znaleźć w fantastycznej książka dla dzieci - „Dlaczego hipopotam jest gruby?" Doroty Sumińskiej, czyli kontynuacji opowieści pt. „Dlaczego oczy kota świecą w nocy?". Mamy tu zatem kilkadziesiąt nowych pytań i odpowiedzi. Idealna lektura dla dzieci, które lubią wiedzieć więcej i dla rodziców, którzy chcą przekazać swoim pociechom miłość i szacunek do przyrody.

Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.hipopotam. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (4 kwietnia br.). Po jednej książce otrzymają dwie osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12.30. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

Jeśli jesteś zakupoholikiem...

„Zakupoholizm. Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?" Katarzyny Kucewicz to poradnik, który pozwala określić swój poziom uzależnienia od zakupów. Tak, tak! Zakupy bywają dla niektórych nałogiem. Czytelnik znajdzie zatem w książce odpowiedzi na pytanie, skąd się u niego wziął zakupoholizm i jak się od niego uwolnić, czy zakupy bywają dla niego lekarstwem na stres... Poradnik skonstruowany jest tak, jak przebiegałby warsztat samokontroli podczas indywidualnej terapii z psychologiem. Jak bowiem pokazują badania, w Polsce z uzależnieniem od zakupów boryka się ok. 2 mln ludzi.

Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.zakupy. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (4 kwietnia br.). Po jednej książce otrzymają dwie osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 13.30. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

Rodzinne losy

Na koniec książka, która ukazała się w ubiegłym tygodniu, ale zapewne lada moment trafi na listy bestsellerów. To „Miłość w czasach zagłady” Hanni Munzer. Powieść opisuje losy kilku pokoleń pewnej rodziny na tle dramatycznych wydarzeń końca lat trzydziestych ubiegłego wieku, poprzez lata drugiej wojny światowej (z dość obszernym wątkiem polskim - akcja przenosi się do Krakowa) aż po czasy współczesne. Mnie najbardziej poruszyła ta część, która opowiada o początkach nazizmu, pojawieniu się Hitlera czy o tym, jak w Niemczech lat 30. traktowano Żydów. Tło obyczajowe książki jest tu niezwykle ciekawe. Mamy też wątek dotyczący tego, jak daleko może posunąć się matka, by ratować swoje dzieci i do czego zdolna jest córka, by pomścić ojca.

Dla naszych Czytelników mamy jeden egzemplarz książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.milosc. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (4 kwietnia br.). Książkę otrzyma osoba, które najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 13. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA