niedziela, 23 lutego 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Zagłosuj na najpiękniejsze zdjęcie krokusów

Zagłosuj na najpiękniejsze zdjęcie krokusów

Zagłosuj na najpiękniejsze zdjęcie krokusów
Data publikacji: 2016-04-01 11:58
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 13:12
Wywietleń: 7387 126507

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Jest na co patrzeć, co podziwiać, w czym wybierać! 60 zdjęć z krokusami w roli głównej od dziś walczy o uznanie i nagrodę publiczności w wielkim wiosennym konkursie „Kuriera". Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a upominek dla siebie. Zapraszamy!

„Krokusy za krokusy" - to jeden z najciekawszych fotograficznych konkursów. Wiosenny i bardzo szczeciński, bo na cel obrał bodaj najbardziej rozpoznawalny roślinny symbol naszego miasta: krokus. Kobierce tych kwiatów wciąż podziwiamy w plenerowym salonie Szczecina, czyli na Jasnych Błoniach. Ale również wszędzie tam, gdzie trafiły za sprawą kolejnych edycji naszej „krokusowej rewolucji": na miejskie place i skwery, w aleje, pasy przyulicznej zieleni, na przydomowe podwórka, Wały Chrobrego i nadodrzańskie bulwary.

Krokusy również fotografujemy: z pasji, dla satysfakcji, a bywa też dla nagród. Taką okazję właśnie daje nasz konkurs: „Krokusy za krokusy". Który teraz wszedł decydującą fazę - ocen.

Wszystkie nadesłane zdjęcia przegląda jury, ale również Czytelnicy „Kuriera”. Od ich głosów będzie zależało, które zdobędzie uznanie i nagrodę publiczności - fotograficzny aparat cyfrowy, ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzą „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Jak głosować?

Głosować można wysyłając SMS. Na stronie 24kurier.pl należy otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” (czynna od 1 kwietnia, godz. 12) i obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności. Następnie wybrać ulubiony i na numer 7148 wysłać SMS o treści: krokusy.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia, do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności. Natomiast następnego dnia (13 kwietnia), w samo południe, uczestnicy głosowania otrzymają SMS z pytaniem konkursowym: trzy prawidłowe i najszybciej nadesłane odpowiedzi nagrodzimy.

A już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Zwycięzcy oprócz upominków od „Kuriera", a przede wszystkim satysfakcji i sławy, otrzymają kwiaty: 300 krokusowych cebul za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za III.

Zapraszamy do głosowania na zdjęcia! ©℗

Arleta NALEWAJKO

Na zdjęciu: Ta fotografia zwyciężyła w jednej z ostatnich edycji wiosennego konkursu „Kuriera" - zdobywając nagrodę publiczności.

Fot. Julia Piskorska

 

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

 

Komentarze

Naomi
Szkoda że nie wszystkie zdj zostały opublikowane !!!!
2017-03-21 12:48:10
5th_element
za niektóre zdjęcia należy się mandat a nie nagroda. Ile tłumaczyć "nie deptać trawników"? I jeszcze uczą tego nowe pokolenie. Ech..
2016-04-04 16:43:19
Ania- księgowa
Mała uwaga: piszemy VAT a nie WAT :)
2016-04-03 06:58:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie