Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Zagłosuj na najpiękniejsze zdjęcie krokusów

Data publikacji: 01 kwietnia 2016 r. 11:58
Ostatnia aktualizacja: 21 marca 2017 r. 13:12
Zagłosuj na najpiękniejsze zdjęcie krokusów
Ta fotografia zwyciężyła w ostatniej edycji wiosennego konkursu „Kuriera" - zdobywając nagrodę publiczności. Fot. Julia Piskorska  

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Jest na co patrzeć, co podziwiać, w czym wybierać! 60 zdjęć z krokusami w roli głównej od dziś walczy o uznanie i nagrodę publiczności w wielkim wiosennym konkursie „Kuriera". Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a upominek dla siebie. Zapraszamy!

„Krokusy za krokusy" - to jeden z najciekawszych fotograficznych konkursów. Wiosenny i bardzo szczeciński, bo na cel obrał bodaj najbardziej rozpoznawalny roślinny symbol naszego miasta: krokus. Kobierce tych kwiatów wciąż podziwiamy w plenerowym salonie Szczecina, czyli na Jasnych Błoniach. Ale również wszędzie tam, gdzie trafiły za sprawą kolejnych edycji naszej „krokusowej rewolucji": na miejskie place i skwery, w aleje, pasy przyulicznej zieleni, na przydomowe podwórka, Wały Chrobrego i nadodrzańskie bulwary.

Krokusy również fotografujemy: z pasji, dla satysfakcji, a bywa też dla nagród. Taką okazję właśnie daje nasz konkurs: „Krokusy za krokusy". Który teraz wszedł decydującą fazę - ocen.

Wszystkie nadesłane zdjęcia przegląda jury, ale również Czytelnicy „Kuriera”. Od ich głosów będzie zależało, które zdobędzie uznanie i nagrodę publiczności - fotograficzny aparat cyfrowy, ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzą „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Jak głosować?

Głosować można wysyłając SMS. Na stronie 24kurier.pl należy otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” (czynna od 1 kwietnia, godz. 12) i obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności. Następnie wybrać ulubiony i na numer 7148 wysłać SMS o treści: krokusy.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia, do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności. Natomiast następnego dnia (13 kwietnia), w samo południe, uczestnicy głosowania otrzymają SMS z pytaniem konkursowym: trzy prawidłowe i najszybciej nadesłane odpowiedzi nagrodzimy.

A już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Zwycięzcy oprócz upominków od „Kuriera", a przede wszystkim satysfakcji i sławy, otrzymają kwiaty: 300 krokusowych cebul za I miejsce, 200 - za II oraz 100 - za III.

Zapraszamy do głosowania na zdjęcia! ©℗

Arleta NALEWAJKO

Na zdjęciu: Ta fotografia zwyciężyła w jednej z ostatnich edycji wiosennego konkursu „Kuriera" - zdobywając nagrodę publiczności.

Fot. Julia Piskorska

 

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Naomi
2017-03-21 12:48:10
Szkoda że nie wszystkie zdj zostały opublikowane !!!!
5th_element
2016-04-04 16:43:19
za niektóre zdjęcia należy się mandat a nie nagroda. Ile tłumaczyć "nie deptać trawników"? I jeszcze uczą tego nowe pokolenie. Ech..
Ania- księgowa
2016-04-03 06:58:04
Mała uwaga: piszemy VAT a nie WAT :)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA