Sobota 13 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

KONKURS. Nieznośnie długie objęcia

Data publikacji: 2016-04-03 09:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:42
KONKURS. Nieznośnie długie objęcia
 

Tegoroczny festiwal Kontrapunkt odbędzie się 15-24 kwietnia. Jednym z przedstawień konkursowych będzie spektakl „Nieznośnie długie objęcia", m.in. z Karoliną Gruszką. 

To sztuka Iwana Wyrypajewa zrealizowana w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Pełna humoru opowieść o młodych ludziach błąkających się po świecie, od Berlina po Nowy Jork, w poszukiwaniu sensu życia. Przelotne związki, romanse, narkotyki stają się próbą ucieczki przed pustką wypełniającą ich dusze. Każdy z bohaterów ma iluminację, która na moment pozwala zrozumieć sens i istotę życia. Czy z niej skorzystają? Historie młodych ludzi są brawurowo opowiadane przez czworo znakomitych młodych aktorów: Karolinę Gruszkę (laureatka Kontrapunktu za spektakl „Lipiec”), Julię Wyszyńską, Marcina Buchwalda i Dobromira Dymeckiego. Na Kontrapunkcie zostanie pokazana 21 kwietnia o godz. 16 i 19.30 w Teatrze Lalek Pleciuga.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.kontrapunkt. Na SMS-y czekamy do 7 kwietnia do godz. 13.59. A w czwartek 7 kwietnia o godz. 14 uczestnicy konkursu otrzymają SMS-a z pytaniem konkursowym. Zaproszenia otrzymają te dwie pierwsze osoby, które najszybciej - i prawidłowo - odpowiedzą na pytanie. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(sz)

fot. Magda Hueckel

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA