Piątek 21 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Nowa wystawa w ŚRODKU. Dołóż swoją kropkę

Data publikacji: 2019-05-16 17:50
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-04 22:45
Nowa wystawa w ŚRODKU. Dołóż swoją kropkę
 

Śródmiejski Punkt Sąsiedzki ŚRODEK zaprasza w czwartek (16 maja) na otwarcie interaktywnej wystawy. Powstanie dzięki szczecinianom. Wernisaż o godz.19.

Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki, prowadzące Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, zaprasza szczecinian do współtworzenia i obejrzenia wystawy "Witaj w ŚRODKU".

- Chcemy dowiedzieć się więcej o miejskich zachowaniach i opiniach – zapowiada Ada Krawczak, autorka koncepcji wystawy. – Ta wystawa nie będzie istniała bez odwiedzających, tak jak miasto nie istnieje bez mieszkańców.

Ekspozycja zostanie wspólnie „zbudowana" za pomocą naklejek-kropek, krótkich skojarzeń i połączeń tworzonych przed odwiedzających wprost na ścianach. Organizatorzy zapowiadają, że nie zadają podchwytliwych pytań i nie trzeba się w żaden sposób przygotować – wystarczy dołączyć podczas wernisażu lub odwiedzić ŚRODEK w godzinach jego pracy.

Otwarcie wystawy w czwartek, 16 maja, o godz. 19 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub al. Wojska Polskiego 34). Wstęp wolny.

(g)

Na zdjęciu: Ada Krawczak

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA