Czwartek, 23 marca 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Twarze Polaków. Portret za darmo!

Data publikacji: 12 grudnia 2018 r. 06:55
Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2018 r. 10:48
Twarze Polaków. Portret za darmo!
 

Daj sobie zrobić w środę (12 grudnia) portret i stań się częścią wielkiej wystawy o Polakach! W godz.14- 20 na bezpłatną sesję zapraszają do ŚRODKA Stowarzyszenie „Oswajanie sztuki” i artysta Wojciech Grzędziński.

„Twarze Polaków – portret społeczeństwa” to projekt fotograficzny Wojciecha Grzędzińskiego, mający na celu pokazanie nas, Polaków, w 2018 r. Od początku roku fotoreporter przemierza nasz kraj, zapraszając mieszkańców mniejszych i większych miast do stanięcia przed obiektywem. Jego cel to wykonać ponad tysiąc portretów! 

W środę, 12 grudnia, ten uznany fotoreporter będzie w Szczecinie. Ze Stowarzyszeniem „Oswajanie sztuki” zaprasza do udziału w bezpłatnej sesji portretowej. Może w niej wziąć udział każdy, kto pomiędzy godz. 14 a 20 przyjdzie do Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego ŚRODEK (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście przez bramę od al. Wojska Polskiego 34). Wykonanie zdjęcia zajmie 5-7 minut. 

– Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Bez względu na wiek, wygląd, poglądy, wiarę. Zapraszam każdego kto tylko chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem – zachęca  artysta.

Projekt Wojciecha Grzędzińskiego zwieńczy wydanie albumu ze zdjęciami wykonanymi w przeciągu całego roku. Dodatkowo, każdy uczestnik sesji otrzyma mailem wybrane zdjęcie oraz dzień po sesji odbitkę fotografii Fuji Instax.

(g)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA