czwartek, 20 lutego 2020.
Strona główna > Kultura > Muzyka filmowa na placu Orła Białego

Muzyka filmowa na placu Orła Białego [GALERIA]

Muzyka filmowa na placu Orła Białego
Data publikacji: 2019-08-25 21:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-30 23:59
Wywietleń: 1204 410581

Wieczorny koncert z cyklu „Muzyka w przestrzeni” przyciągnął na pl. Orła Białego w Szczecinie tłumy. Marcin Matecki, Paweł Rozmarynowski i Radosław Winczewski zagrali utwory znane ze światowego kina i seriali.

Muzyczne trio wykonało m.in. utwory z filmów „Dirty dancing” i „Jan Serce”. Zabrzmiały też motywy z seriali „Wojna domowa” i „Narcos”. 

Niedzielne wydarzenie było ostatnim z drugiej edycji sezonowych koncertów „Muzyka w przestrzeni”. Organizowało je Stowarzyszenie Nasze Śródmieście.

(p)

Fot. Paulina Sikora

Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego Muzyka filmowa na placu Orła Białego

Komentarze

PustostanKultury
Każdy powód i pretekst/zbiorowa grajka / nie uzasadni..... oczywistej próby zagłady kolejnego fragmentu miasta.To dalszy ciąg po ul.Krzywoystego i Jagielońskiej ... ? No bo jak to nazwać? Amfiteatr,Różanka,Łasztownia,Namiot po byłej Operze,Lotnisko,Stocznia i itd.... To dupa i kamieni kupa
2019-12-30 23:47:22
Zobaczymy
Zobaczymy kiedy odezwie się pierwszy malkontent któremu a to repertuar nie podejdzie albo, co gorsza, zbyt głośno będzie.I tak tylko pytam: wykon za darmo a jak nie, to kto płaci? Czy taka sielanka jest też możliwa np.: w grudniu albo w lutym? Kocyki na trawce? Bo coś będzie chciało się dziać w miesiącach wrzesień-czerwiec tradycyjnie u nas uznawanych za zimowe.
2019-08-26 20:14:17
Porażka
Co to za idiotyzm, nie można było tego urządzić z zaparkowanymi samochodami obok, którymi przyjechałoby jeszcze więcej widzów?
2019-08-26 06:45:54
obawa
Trawniki ostatnie ślady zieleni w tej betonowej pustyni zagniecione.Czemu tu nie przyjdą się położyć rebelianci obrońcy zielonej matki ziemi? I ciekawe czy w nocy tu wyprowadzają psy okoliczni mieszkańcy
2019-08-26 06:04:09
Brawo
Wreszcie coś naprawdę pozytywnego. Bardzo się cieszę i proszę o więcej.
2019-08-25 21:25:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie