Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Bursztynowy laureat w Kanie! Warto się wybrać

Data publikacji: 2021-10-15 18:15
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-15 18:28
Bursztynowy laureat w Kanie! Warto się wybrać
Fot. Maxim Isaev  

Przedstawienie, które w ubiegłym roku zachwyciło jury plebiscytu teatralnego "Kuriera Szczecińskiego" pn. Bursztynowe Pierścienie i tym samym przyznało mu tytuł najlepszego spektaklu sezonu, zostanie pokazane w weekend na deskach szczecińskiego Teatru Kana. To „Sit-down Tragedy albo: szesnaście dotyków śmierci”. Warto się wybrać!

Jak pisał Artur Daniel Liskowacki w popremierowej recenzji, "(...) przedstawienie Kany obywa się niemal bez słów. A przecież mówi do widza niezwykle sugestywnie, przemawiając do jego emocji i wyobraźni, wypowiadając jego lęki i obsesje, odpowiadając na jego niewypowiedziane, skryte pytania".

Dodajmy, że „Sit-down Tragedy albo: szesnaście dotyków śmierci” to druga wspólna produkcja Teatru Kana i rosyjskiego Teatru Akhe z Petersburga, jednego z najbardziej renomowanych rosyjskich kolektywów artystycznych. Spektakl jest okrutną w swojej radykalności, a jednocześnie pełną czułości opowieścią o samotności, bezradności i pięknie człowieka osaczonego wielowymiarowością absurdu otaczającego świata, własnych obsesji, emocji i uwarunkowań.

Przedstawienie zostanie pokazane w sobotę (16 października) o godz. 19 oraz w niedzielę (17 października) o godz. 17. Bilety, w cenie 25/30 złotych, dostępne są jedynie online. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.kana.art.pl.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kola
2021-10-16 05:22:30
Tak, wszyscy narzekają na absurd, a najbardziej ci tworzący go. Taka moda.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA