sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Kraj > Owsiak znów prezesem Fundacji WOŚP

Owsiak znów prezesem Fundacji WOŚP [FILM]

Owsiak znów prezesem Fundacji WOŚP
Data publikacji: 2019-01-19 19:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-29 12:48
Wywietleń: 1942 372358

W opublikowanym na Facebooku filmie Jerzy Owsiak zapowiedział, że wraca do bycia prezesem Fundacji WOŚP. W oświadczeniu skierowanym do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska zapowiedział, że "wraca do roboty". Będę grał z Orkiestrą, będę prezesem Fundacji - podkreślił.

- Jedno serce zgasło, ale z drugiej strony miliony serc się otworzyły - mówił w opublikowanym na Facebooku w sobotę wieczorem filmie Jerzy Owsiak.

W swojej wypowiedzi zwrócił się do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

- Powiem ci, Paweł, krótko: bierzemy się za robotę, wracam do roboty, bierzemy się jeszcze cztery razy mocniej, dziesięć razy mocniej - powiedział Owsiak. - Tak, będę grał z Orkiestrą, tak, będę prezesem Fundacji - dodał.

(PAP)

Fot. PAP/Adam Warżawa

Film: Fb/Jurek Owsiak

Komentarze

Jarun
do@..ja rozumiem twoją tchórzliwość, ale to chyba przesada? "Nie lękacie się...". Na anonimy nie odpowiadam ! Pisz na Berdyczów.
2019-01-21 19:56:11
do @ Jarun
- zupka się wylała i Jurek rozmawia z Pawłem w TVN-ie. Ta zupka był dobra, ale przez około dziesięć lat. Następnie zrobił się samograj, czyli perpetuum mobile w "demoekracji liberalnej". "Poza tym, żebranina nie jest wychowawcza, uczy "pieniądze za nic", bez pracy." - zgadzam się i sobie wyobrażam; - wszystkie strzykawki i lewatywy są oklejone "serduszkami" i facio lekarz wywiesza kartkę; "nie obsługujemy PiS lub rudych".
2019-01-21 17:28:57
Jarun
Gdyby tylko 100 tzw. dwórkom prezesa z różnych państwowych firm obniżyć pensje zgodnie do ich umiejętności, czyli z 60 tys. zł. do np. 4tys. (i tak za dużo!) to 100 X 56 = 5 mln.600 tys. miesięcznie, a rocznie 67 milionów i 200 tys. przez 27 lat = 1 miliard 814 milionów. ...i Owsiak z wielotysięcznym WOŚP nie potrzebny. A tak płacimy podatek "od serca". Poza tym, żebranina nie jest wychowawcza, uczy "pieniądze za nic", bez pracy.
2019-01-21 16:18:28
@poznaniak
Poznaniaku, akurat Ty jesteś najlepszym przykładem internetowego hejtera - kto sobie zada tyle trudu, żeby wchodzić na szczeciński portal i pisać pod tyloma artykułami, jacy to szczecinianie są głupi i nic nie potrafią dobrze zrobić... Dobrze, że Ty potrafisz. Do Twojej wiadomości - nie pisze się psychiatrci, tylko psychiatrzy :)
2019-01-21 11:19:49
nie ma winnych śmierci
"Trudno winić organizatorów, to się zdarzyło na przepięknej pokojowej, fantastycznej, bliskiej sercu wielu Polaków imprezie. Każdy, kto na nią wchodzi, kto idzie na scenę, może mieć tam różną swoją rolę, mógł nawet ktoś wejść z dwumetrową szablą, bo coś pokazywał. Trudno tutaj mówić jednoznacznie o złym zabezpieczeniu, bo ten finał nie odbywał się w Syrii i w Afganistanie". On się odbywał w Polsce, w przedszkolach też. Wyobrażacie sobie, że w każdym przedszkolu będzie antyterrorysta, będzie kontrolował wszystkich" - tłumaczył po tragedii Jerzy Owsiak.
2019-01-21 09:31:15
Jurek wrócił?
To znaczy iż będą "jurkowi" wyp...lać Krystynę Pawłowicz w Kosmos? Czy Jurek będzie się tylko troszczył o "mrówkę"? Jurek wczoraj rozmawiał ze zmarłym - widziałem na TVN-ie.
2019-01-21 06:41:10
@nick
Nie ma bardziej transparentnej organizacji niż WOŚP. Ale Ty tego nie zrozumiesz. Natłukli Ci coś do głowy i powtarzasz jak mantrę. Jak masz jakieś dowody na nieuczciwość zanieś do prokuratury. Nie informując prokuratury, zatajając to, jesteś współwinny.
2019-01-20 22:36:17
nick
Jasne że wrócił! Bo kto będzie doglądał przelewy na Złotego Melona. Dla tych co nie wiedzą co to za melon informuję ,że to spółka córka WOŚP i nie niesie żadnej pomocy potrzebującym. Wystarczy wpisać w google i wszystko jasne.
2019-01-20 17:52:49
Do trohana.
Proszę założyć podobną do WOŚP. Organizację, której celem jest niesienie dobra, wspieranie życia i zdrowia najbardziej potrzebującym i bezbronnym, dzieciom i ludziom starszym. Organizacji, która jednocześnie potrafi z ludzi wydobyć dobro i empatię, i zachęcić tylu ludzi, zwłaszcza młodych do współdziałania. Wówczas, jak dla mnie może Pan do końca "grzać dupę" w fotelu prezesa i wieść "wygodne życie". Ale na pewno znajdą się wtedy tacy inni "trohani" i będą to Panu wypominać.
2019-01-20 16:32:38
gregor102
@poznaniak A Ty chodzisz chyba do tego ... :D http://www.fronda.pl/a/psycholog-porownal-owsiaka-do-jezusa,121187.html?fbclid=IwAR1cRE1zxxDjFMFl1OHv7peFlqudToMCnHDujtl5ZD0OiCkYMMGS1OO8T_0
2019-01-20 16:31:03
elm
Dajcie spokoj.Ipo co zabijac sie literkami.
2019-01-20 15:03:23
gregor102
Czy, to jest oficjalna "rezygnacja z rezygnacji"..?
2019-01-20 14:51:57
Do @poznaniak
Poznaniak napisał głupi komentarz i zrobiło mu się wstyd.
2019-01-20 14:33:27
@poznaniak
A co takiego zrobiłeś że ci wstyd?
2019-01-20 12:56:47
@opinia
A jak można maszerować wesoło w marszach za życiem zmuszając kobiety do rodzenia głęboko upośledzonych dzieci, które umierają w przytułkach? Byliście kiedyś w takich ośrodkach? Jeśli tak, przy okazji wizyty adoptujcie te leżące, bardzo chore osoby, otoczcie je miłością i opieką we własnych domach. To będzie prawdziwe świadectwo i dobro. I pamiętajcie, że państwo PiS Wam w niczym nie pomoże. To będzie Wasz krzyż. Do roboty.
2019-01-20 12:49:49
trohan
oho kwik-strop poszedł w religię i kaznodziejstwo. Może poczuł powołanie w nawracaniu internetowych przygłupów ? A wracając do Owsiaka. Wiadomo, że to choleryk i palnął: zabieram zabawki i nie będę prezesem. Potem ochłonął i pomyślał: oho tyle sobie mościłem fotel prezesa, żeby inny teraz dupę grzał...niedoczekanie. Wracam!. 27 lat prezesowania WOŚP - to też sposób na życie, wygodne życie.
2019-01-20 12:47:40
poznaniak
Wszystkie te cytaty poniżej oraz opinie świadcza o tym ,że w Szczecinie nadal panuje mowa nienawiści i fala okrutnego hejtu. No ale niestety taki poziom intelektualny prezetuja tutejsi mieszkańcy.Z tego co wiem najczęściej odwiedzanym lekarzem w Szczecinie są psychiatrci, psychologowie, psychoterapeuci i inni ludzie od lecznia stanów emocjonalnych.Wstyd,
2019-01-20 12:19:27
cdn
jurasie ,zalosny staruchu wczerwonych portkach daj sobie i nam spokoj z ta zebranina,darciem pyskai i idz na emeryture szmalu masz chyba dosyc.
2019-01-20 10:54:46
stop pislamizacji
nigdy nie popuszczać pisdzielcom i kruchtowym oni tylko na to czekają by nas zniewolić
2019-01-20 10:20:19
opinia
Jak można przed kamerami głośno krzyczeć że ratuje się dzieci zbierając fundusze na ich leczenie a jednocześnie być za aborcją popierając marsze proaborcyjne feministek - aborcją która te dzieci morduje! Hipokryzja level hard!
2019-01-20 09:24:05
narod sie cieszy
Oni naprawde stracili kontakt z rzeczywistoscia. Przykre jest to, ze caly czas nam sie wmawia cos, co z rzeczywistoscia nie ma nic wspolnego. Za caly ten hejt odpowiedzialna jest opozycja. To widac, to slychac.
2019-01-20 07:33:29
Juraś
Żal dypę ściska pisowskie szuje co? Myśleliście, że Jurka przechytrzyliście, a to on was w ch..a zrobił. Zegar tyka. Tik tak!
2019-01-20 02:15:20
do @ apel
- nie rób "nabiału", on dostanie Nobla! Za_PiS_z to sobie do kajeta.
2019-01-19 23:11:54
Quistorp
Już , wspominałem. Czytam wypowiedzi i milczę. W myśl zasady. Mowa jest srebrem. Milczenie złotem. Ale milcząc, nie wolno zapominać. Jest już błocko, bagienko. Tak samo ze słowami. Pewna grupa zawłaszczyła sobie prawo na obróbkę słowną rzeczywistości i stosownie do sytuacji, międli zwrotami, przypowieściami, nawet niestosownie do tematu, ale robią to w sposób wysublimowany, tonują, ściszając, zawieszając głos, pracują, i działają na emocje, budują atmosferę dostojeństwa,powagi, uczoności tym samym zaufania, uroczyście zawodząc. A jeszcze do tego przywdzieją stosowny strój, to już mowa sięga szczytów nieba. A tu jakiś łapciuch ubrany w czerwone spodnie ,żółtą bluzę, i czerwone okulary nawiązuje słowny kontakt, i zabrał .... zaufanie innych, dotychczasowych szermierzy słowa. Do tego podjął się charytatywnej działalności. Jedni oferują , sprzedając świeczki , drudzy zbierają fundusze i kupują sprzęt , do ratowania życia. W tej rywalizacji u niektórych to dopiero buduje nienawiść. Wtedy czytam w internecie, przewrotne zjadliwe upokarzające hejty. [cytaty!] Niech ten świecki święty, cudak, z tą swoją "checą" który krzywdzi ludzi itd, itp. wyleci w kosmos.. Zakończę. Na początku było słowo. Aż słowo ciałem się stało.Brudne słowo, brudne ciało. Czyste słowo, czyste ciało. Sięga to każdego.
2019-01-19 22:38:31
hehehe
Róbta co chceta , Owsiaka z prezesa WOŚP nie zdejmieta.
2019-01-19 22:28:42
apel
Jureczek wraca - mamy pierwszy cud nad trumną Adamowicza a to jest znak że czas rozpocząć proces beatyfikacji prezydenta Gdańska!
2019-01-19 22:21:37
kibic
specjalna dedykacja dla sekty Owsiaka .... mniej niż zero ... to było pewne jak dwa plus dwa równa się cztery,ale Wy jesteście zero.
2019-01-19 22:00:55
janek bury
myslalem ,ze juz koniec tego koszmaru z ta zebranina
2019-01-19 21:34:38
tail
Owsiak znowu wraca cierpiec za "miliony"
2019-01-19 20:54:33
do abc
To nie są himalaje cynizmu. Po takiej tragedii Owsiak zwyczajnie podał się do dymisji, ale ludzie łącznie z panią Adamowicz tej dymisji po prostu nie przyjęli.
2019-01-19 20:43:34
kalamitka
Niestety zapozno, rezygnacja zaakceptowana przez rade nadzorcza, brak wakatow
2019-01-19 20:27:27
Wódz OTUA
Zamiast Juras judzić i dzielić,szukaj dalej słoika i pozdrów tatusia z milicji obywatelskiej.
2019-01-19 20:21:02
Abc
Himalaje cynizmu.
2019-01-19 20:08:51