wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Kraj > Kidawa-Błońska kandydatem PO na prezydenta

Kidawa-Błońska kandydatem PO na prezydenta

Kidawa-Błońska kandydatem PO na prezydenta
Data publikacji: 2019-12-14 13:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-18 11:32
Wywietleń: 741 433237

Małgorzata Kidawa-Błońska została kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta - zdecydowała w sobotę konwencja krajowa Platformy Obywatelskiej.

Na Kidawę-Błońską głosowało 340 uczestników konwencji, na Jacka Jaśkowiaka - 125 delegatów - poinformował szef Komisji Wyborczej Rafał Grupiński.

- Wygramy te wybory, nie będą się już Polacy musieli wstydzić prezydenta, będę prezydentem wszystkich Polaków. Od dzisiaj pracujemy na zwycięstwo, zapraszam do tego wszystkie Polki i Polaków, możemy wygrać i wygramy w maju, zapraszam was do zwycięstwa - powiedziała Kidawa-Błońska po ogłoszeniu decyzji o kandydacie PO na prezydenta.

(PAP)

Fot. PAP/Leszek Szymański

Komentarze

Antoni
Jako były LEMING wybierałem Kwaśniewskiego i byłem dumny.Dzisiaj kiedy poznaję prawdziwą historię Polski, przepraszam POLAKÓW , że byłem dyletantem i ignorantem.Pewnie tak jeszcze wszystkiego nie Wiem , ale prawda jest okrutna. Nie dziwię się hejterom i ludziom przeciwnym PIS-owi.Może i oni wreszcie przejrzą na oczy.Spadną im łuski i opuszczą grono LEMINGÓW.
2020-02-19 21:49:01
wybór
Każdy byle nie przestępca konstytucyjny Duda
2019-12-16 09:40:57
do @ kkk
"..niczym dmuchana lala..." Kto ją dmuchał - żulik?
2019-12-15 01:17:47
!
Na sobowtóra Sophi Loren
2019-12-14 16:53:24
kkk
Absolutnie bezbarwna postać.... niczym dmuchana lala...
2019-12-14 16:28:18
krotko
Będę prezydentem wszystkich Polakow.Ble,ble,ble.TW ''alek'' kwasniewski wybrany przez skomunizowana czesc społeczeństwa nie był moim i milionow Polakow wyborem i musialem to uszanować.PO nie ma kandydata w tych wyborach.Zwyciestwo PrezydentaDudy w pierwszej rundzie mimo jazgotu Tvn,
2019-12-14 15:44:03
?
To ta która miała być premierem?
2019-12-14 15:06:21
cdn
Kobieta o charyzmie mopa.Ten sam poziom co ''spiewaczka'' ministra sportu Mucha,Kopaczowa,Terenia piotrowska/Katechetka ministra msw w nierządzie platfusow/ czy swirnieta jachira.Juz dzisiaj gratuluje panu PREZYDENTOWI DOKTOROWI PRAWA ANDRZEJOWI DUDZIE zwycięstwa w pierwszej turze.
2019-12-14 14:44:05
ornitolog
PO-kandydat - PO-nielot...
2019-12-14 14:22:09
Antoni
Mocna deklaracja, wygramy wybory :) Można nie lubić ludzi ale Dudzie do pięt nie dorasta i to pod wieloma aspektami. Co ma niby mówić.
2019-12-14 13:54:58
Gapa
Ble ble ble , kandydat bez polotu