Czwartek 01 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Pracodawcy komentują: Warto zaistnieć na targach

Data publikacji: 2018-10-17 19:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-04 22:45
Pracodawcy komentują: Warto zaistnieć na targach
 

Pracodawcy aktywnie poszukują najlepszych i wykwalifikowanych pracowników. Doskonałą okazją do rozmowy z lokalnymi, dobrymi przedsiębiorcami będą Targi Pracodawców. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 18 października w hotelu Novotel w Szczecinie.

Anna Sudolska, kierownik oddziału Szczecin/członek zarządu Idea HR Group:

- Bardzo cieszę się, że mamy możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Możliwość spotkania z kandydatem w takiej formule jest dla nas bezcenna. Po pierwsze będziemy dostępni na naszym stoisku dla wszystkich osób, które szukają obecnie pracy lub myślą o zmianie, podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat lokalnego rynku pracy. Po drugie przeprowadzimy warsztat, podczas którego doradzimy, jak dotrzeć do najlepszych pracodawców, jak przygotować się do rozmów z nimi i w jaki sposób się im zaprezentować. Po trzecie będzie to doskonała przestrzeń do poznania się z najlepszymi pracodawcami z regionu. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Anna Alwin, dyrektor HR, LM Wind Power Blades Goleniów:

- Targi Pracy są doskonałym miejscem, aby zaistnieć i jako firma, i jako pracodawca. Albo przynajmniej przypomnieć o swoim istnieniu. LM Wind Power kojarzy się wielu osobom z łopatami do turbin wiatrowych, które widać „w drodze nad morze” koło Goleniowa. I to jest już bardzo dużo. Dzięki temu buduje się w Polsce świadomość, że w naszym regionie jest firma, która przyczynia się do zasilania świata czystą energią. Świadomość, że i my, Polacy, przyczyniamy się do tego, aby przyszłe pokolenia – nasze dzieci, miały czyste powietrze i środowisko. Przyjęło się mówić, że mamy obecnie rynek pracownika. My jednak uważamy, że to zdecydowanie rynek dobrego pracodawcy. Jesteśmy na właściwej drodze, aby wraz z 1200 osobami w naszym zespole utworzyć miejsce, w którym, choć bywa i ciężko, to jest nam po prostu dobrze. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko – z przyjemnością porozmawiamy ze wszystkimi osobami zainteresowanymi pracą u nas, pracą w LM Wind Power.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA