Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Portowy jubileusz (galeria)

Data publikacji: 2015-10-07 09:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Portowy jubileusz (galeria)
 

Uroczysta gala z okazji 65-lecia polskiego zarządu w portach w Szczecinie i Świnoujściu odbyła się w Filharmonii Szczecińskiej. Wtorkowy wieczór był okazją do przypomnienia powojennej historii zespołu portów i zmian, jakie w nich zaszły.

Zaprezentowano dotychczasowe osiągnięcia i inwestycje, ale też plany rozwojowe. W uroczystości, oprócz portowców, uczestniczyli m.in. wiceminister gospodarki Jerzy Pietrewicz, wiceminister infrastruktury i rozwoju Dorota Pyć, parlamentarzyści, samorządowcy, ludzie nauki i przedsiębiorcy. - Port buduje się pokoleniami - podkreślił Zbigniew Miklewicz, prezes ZMPSiŚ. - W porcie nic nie można zrobić szybko. Jego charakter ukształtował się w ciągu tych minionych lat. Jesteśmy dziś portem uniwersalnym. ©℗

(ek)

Fot. Robert Stachnik

Więcej zdjęć w Galerii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

:)
2015-10-07 13:07:53
Kiedyś było hasło: "Jest Crunchips - jest impreza", a teraz jest nowe hasło: "Jest festyn - jest kolorowy senator". P.S. Chyba grafik przesadził z retuszem zdjęć z tej imprezy, bo pani posłanka jest w ogóle nie podobna do swojego wizerunku z plakatów wyborczych.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA