sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Gospodarka > Nowe miejsca pracy w Wałczu ?

Nowe miejsca pracy w Wałczu ?

Nowe miejsca pracy w Wałczu ?
Data publikacji: 2015-11-29 10:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 3610 43104

Z blisko 300 przedsiębiorcami z Ukrainy o możliwości prowadzenia firm na Pomorzu Zachodnim rozmawiali burmistrz Wałcza Bogusława Towalewska i dyrektor Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie Jacek Wójcikowski. Organizatorem konferencji na Ukrainie była Fundacja Polskie Centrum Prawa w Kijowie.

- Do organizatorów konferencji przekazaliśmy materiały o Wałczu. Ja przedstawiłam ofertę inwestycyjną Wałcza. Wałcz jest położony na przecięciu szlaków Warszawa - Szczecin oraz Berlin - Gdańsk - Kaliningrad. Możemy być dobrym miejscem dla biznesu w drodze do Szwecji i Niemiec. Wykorzystanie łączenia przez internet pozwoliło zaoszczędzić czas na wyjazd i pieniądze naszych podatników - relacjonuje Bogusława Towalewska.

Dyrektor COI przy Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie Jacek Wójcikowski przekonuje, że Pomorze Zachodnie jest dobrym miejscem do inwestycji dla przedsiębiorców ze wschodu, którzy chcą dostarczać produkty już w ramach Unii Europejskiej. Mariusz Tywoniuk z rzeszowskiej kancelarii obsługującej przedsiębiorców z Ukrainy w Polsce mówi, że od dwóch lat widać duże zainteresowanie w rejestrowaniu firm w Polsce.

Na zdjęciu burmistrz Wałcza Bogusława Towalewska i Andrzej Kowalczyk dyrektor naczelny EKOMECH w Wałczu czekają na połączenie przez internet z uczestnikami konferencji biznesowej w Chmielnickim.

(isz)

FOT. walcz.pl

Komentarze

Dodatkowe miejsca pracy i dla Polakow z Ukrainy...!
A najblizej w pierszym etapie rozwoju, to ma Ukrainski Biznes do Woj. Rzeszowskiego i Lubelskiego, gdzie pozniej jest dalej mile Witany i w calej Polsce...! !
2015-11-29 11:47:13

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie