sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Gospodarka > Nagrody podczas XVI Gali Biznesu

Nagrody podczas XVI Gali Biznesu [GALERIA]

Nagrody podczas XVI Gali Biznesu
Data publikacji: 2018-01-06 10:08
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-07 21:09
Wywietleń: 6066 308320

Podczas XVI Gali Biznesu wręczono Nagrody Gospodarcze Business Club Szczecin za rok 2017. W szczecińskim Hotelu Park w piątek (5 stycznia) odbył się też tradycyjny bal karnawałowy, organizowany przez BCS, najstarsze stowarzyszenie gospodarcze w regionie.

Nagrody Gospodarcze BCS za rok 2017 otrzymali: Binowo Park Golf Club, Polska Żegluga Bałtycka (z siedzibą w Kołobrzegu), Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, szczecińskie Biuro Projektów Urbicon, FHU Multi Projekt oraz aktor Michał Janicki.

Binowo Park Golf Club od 2000 r. zachęca do uprawiania golfa szczecińskich przedsiębiorców, otwierając nowe możliwości kontaktów biznesowych w kraju i za granicą. Zrzesza ok. 400 członków, jest m.in. organizatorem największych i najbardziej prestiżowych polskich turniejów: World Amateur Golfers Championship oraz Floating Garden Szczecin Open.

Polska Żegluga Bałtycka to armator, którego promy pływają pod marką Polferries, łącząc Polskę ze Skandynawią. Firma w 2016 r. obchodziła 40-lecie działalności. Jubileusz był nie tylko okazją do świętowania, ale przyniósł też nowe wyzwania i plany. Podstawowym celem armatora jest odnowa tonażu poprzez budowę nowych promów w polskich stoczniach.

Założona w 1993 r. przez szczecińskich profesorów, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, to jedna z pierwszych prywatnych uczelni w Polsce, a jednocześnie najstarsza i największa niepubliczna instytucja edukacyjna na Pomorzu Zachodnim. W jej ofercie jest wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności studiów I i II stopnia, studiów podyplomowych oraz MBA, a także kursów i szkoleń. Dzięki nim uczelnia od 25 lat wspiera gospodarkę regionu, kształcąc profesjonalne kadry dla biznesu.

Biuro Projektów Urbicon założył w 1989 r. architekt Zbigniew Paszkowski. Działalność rozpoczęło w lutym 1990. To firma rodzinna – od 2003 r. jej prezesem jest architekt Barbara Paszkowska (żona), a prokurentem architekt Krzysztof Paszkowski (syn). Urbicon ma na koncie liczne realizacje w Szczecinie, jak: rewitalizacja kamienic, rozbudowa i modernizacja Książnicy Pomorskiej, Hotel Park, osiedla Przecław i Garden House, Galeria Handlowa Kaskada, Hotel Dana i inne. Obecnie realizowanym projektem tej firmy jest Hanza Tower.

Kolejny laureat, FHU Multi Projekt, zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej oraz wykonaniem „pod klucz” obiektów kubaturowych. Spółka realizuje inwestycje od ponad 20 lat. Jej potencjał kadrowy stanowi liczne grono etatowych pracowników oraz grupa stale współpracujących z firmą wykonawców i ekspertów.

Michał Janicki to aktor wszechstronny. Na deskach Teatru Polskiego w Szczecinie stworzył wiele kreacji. O ich wartości świadczy częstotliwość, z jaką był za nie nominowany i nagradzany Bursztynowym Pierścieniem, będącym wyrazem uznania zarówno dziennikarzy (którzy nominują), jak i publiczności (która przyznaje głosy). Czternaście lat temu Michał Janicki wraz z żoną Zofią założył Teatr Kameralny.

 (ek)

Fot. Ryszard Pakieser

Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu Nagrody podczas XVI Gali Biznesu

Komentarze

Pan Witek
To smutne, że nagrodę gospodarczą przyznaje się jakiemuś aktorowi, nawiasem mówiąc bardzo prowincjonalnemu.
2018-01-07 21:09:21
poznaniak
Biznes po szczecinsku. żenada, prowincja - widać gołym okiem. Taki biznes takie miasto. Upadek
2018-01-06 20:22:25
k-2
Impreza bez Golemy i nie w jego knajpie nie liczy się wcale w tym mieście.
2018-01-06 12:23:53
:)
Jak to pozory mylą - na ulicy nikt nie powiedziałby, że to tacy wielcy biznesmeni i vipy. Dzieje sprzed 89' mają się dobrze ;)
2018-01-06 10:27:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie