Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Hasła i nagrody

Data publikacji: 19 września 2017 r. 06:50
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:50
Hasła i nagrody
 

Za nami jesienna edycja „Pamiętajcie o ogrodach", czyli dwa dni ogrodu Wałów Chrobrego. Patronat medialny nad całością wydarzenia miał przyjemność sprawować nasz „Kurier". Natomiast w rękach Czytelników była nagroda publiczności oraz szansa na zdobycie upominków od sponsorów ogrodniczego kiermaszu.

Nasza redakcja była fundatorem pucharu dla triumfatora konkursu na najlepsze stoisko wystawiennicze. Główny laur - jak zdecydowali Czytelnicy - trafił do firmy "Magic Rose" z Kłodzina koło Przelewic, wystawiającej niezwykłe kolekcje efektownych i pachnących odmian róż

Biorący udział w głosowaniu mieli również szansę zdobyć upominki ufundowane przez naszą redakcję oraz sponsorów kiermaszu, proponując hasło reklamowe imprezy. W tej rywalizacji zwyciężyła Urszula Janiec (ul. Nałkowskiej), autorka hasła: „Jeden punkt Wszechświata stały: Szczecin, kwiaty, Kiermasz, Wały". Kolejne miejsca na podium - jak zdecydowało jury z FM Szczecin, czyli organizatorzy wydarzenia - zajęli: II - Elżbieta Bartocha (ul. Różowa) i jej hasło „Na co Szczecin cały liczy - na nasz Kiermasz Ogrodniczy!", a III - Barbara Ślusarz (ul. Wiślana), autorka sloganu „Patrzy z Wałów na nas Chrobry: Ale Kiermasz! Ale dobry!".

„Pamiętajcie o ogrodach", bo jego kolejna edycja zawita do Szczecina dopiero wiosną.

(an)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

odra
2017-09-19 13:30:53
To rzeczywiście hasła bez polotu i dowcipu
Ania
2017-09-19 08:08:18
A gdzie tam Chrobry jest na Walach.. Hasla coraz bardziej nieciekawe..To moja prywatna opinia i na pewno znajda sie osoby co sie nie zgodza. Ich swiete prawo..
;)
2017-09-19 07:51:09
A czy przypadkiem tych haseł nie wymyśliły dzieci z pobliskiego przedszkola?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA