piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Innowacyjny Wiedźmin

Innowacyjny Wiedźmin

Innowacyjny Wiedźmin
Data publikacji: 2015-09-09 20:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1820 19481

Firma CD Projekt, twórca gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, która sprzedała się w już w ponad 6 mln egzemplarzy na całym świecie, otrzymała nagrodę Orła Innowacji. Wyróżnienie zostało wręczone firmie w trakcie trwającego od wtorku w Krynicy-Zdroju Forum Ekonomicznego.

Konkurs „Polskie Innowacje – Orzeł Innowacji” był organizowany po raz pierwszy, miał na celu wyłonienie polskiej firmy, która od 2012 roku wprowadziła najbardziej innowacyjne rozwiązanie w zakresie produktowym lub organizacyjnym. Jednogłośnym zwycięzcą okazała się firma CD Projekt.

Pomysłodawcą nagrody jest RWE Polska. Prezes koncernu Filip Thon, wręczając zwycięzcy wyróżnienie powiedział, że „flagowy produkt” firmy CD Projekt – gra Wiedźmin - może uchodzić za symbol polskiej innowacyjności.

- Fakt, że polska firma odnosi spektakularny globalny sukces w tak zaawansowanej technologicznie dziedzinie jak przemysł gier komputerowych, dowodzi braku granic dla polskiej innowacyjności – dodał Thon.

Gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon” miała swoją premierę w maju br.; do tej pory sprzedała się w ponad 6 mln egzemplarzy. (pap)

Fot. CD Projekt

Więcej w czwartkowym „Kurierze Szczecińskim”.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”