sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Gospodarka > Gospodarcze „Złote Rybki” wręczone

Gospodarcze „Złote Rybki” wręczone

Gospodarcze „Złote Rybki” wręczone
Data publikacji: 2015-12-17 23:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 2114 61153

Na uroczystej gali w czwartek (17 grudnia) „Złotymi Rybkami" nagrodzeni zostali w Szczecinie zwycięzcy Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Po wydarzeniu przedsiębiorcy spotkali się na tradycyjnej Wigilii Izbowej.

Konkurs Gospodarczy to nie tylko prestiżowa, ale i jedna z najstarszych regionalnych inicjatyw. Ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług i inwestycji w województwie.

Anna Mieczkowska, członek zarządu województwa zachodniopomorskiego oraz Dariusz Więcaszek, prezes Północnej Izby Gospodarczej wręczyli statuetki „Złotej Rybki" w pięknie odrestaurowanej sali ks. Bogusława X. W kategorii Produkt Roku zdobyła ją spółka Asprod z Klinisk Wielkich za „Produkty wytworzone z wykorzystaniem technologii odroczonego wypieku”. Usługa Roku to „Instalacje grzewcze w budownictwie wielorodzinnym z wykorzystaniem mieszkaniowych stacji ciepła typu Logoterma przy wykorzystaniu zestawu montażowego pod nazwą << Zespół przyłączeniowy mieszkaniowych stacji ciepła dla potrzeb co. i cwu>>”, świadczona przez Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Askaldowicz ze Szczecina. Za Inwestycję Roku uznana została Stara Rzeźnia w Szczecinie, czyli przeprowadzona przez firmę CSL Internationale Spedition „Przebudowa budynku obory w dawnym zespole rzeźni miejskiej na Łasztowni ze zmianą sposobu użytkowania na cele biurowe oraz usługowe w zakresie gastronomii, kultury i handlu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną."

Spośród laureatów poszczególnych kategorii oraz firm nominowanych do nagrody, Kapituła Konkursu wyłoniła również Firmę Roku 2015. Tytuł i nagrodę otrzymał KOSPEL SA z Koszalina - jeden z największych w Europie producentów podgrzewaczy wody i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania.

Tradycyjnie już konkursowa gala poprzedziła Wigilię Izbową. Skupieni w Północnej Izbie Gospodarczej przedsiębiorcy obdarowali świątecznymi prezentami podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku oraz Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie Szczecińskim. ©℗

(mag)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

 

Komentarze

Oborę przebudowali, ale ciche koryto zostało ???
.
2015-12-18 11:33:19
A komu pipki ?
( złote )
2015-12-18 10:36:29
Foto
Szansa dla punków. Nie przejmujcie się, gdy ktoś Was szkaluje za fryzurę. Za kilkanaście lat może i Wy zostaniecie nagrodzeni "Złotą Rybką" :D
2015-12-18 10:35:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie