Poniedziałek 29 listopada 2021r. 
REKLAMA

Gospodarcze „Złote Rybki” wręczone

Data publikacji: 2015-12-17 23:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Gospodarcze „Złote Rybki” wręczone
 

Na uroczystej gali w czwartek (17 grudnia) „Złotymi Rybkami" nagrodzeni zostali w Szczecinie zwycięzcy Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Po wydarzeniu przedsiębiorcy spotkali się na tradycyjnej Wigilii Izbowej.

Konkurs Gospodarczy to nie tylko prestiżowa, ale i jedna z najstarszych regionalnych inicjatyw. Ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług i inwestycji w województwie.

Anna Mieczkowska, członek zarządu województwa zachodniopomorskiego oraz Dariusz Więcaszek, prezes Północnej Izby Gospodarczej wręczyli statuetki „Złotej Rybki" w pięknie odrestaurowanej sali ks. Bogusława X. W kategorii Produkt Roku zdobyła ją spółka Asprod z Klinisk Wielkich za „Produkty wytworzone z wykorzystaniem technologii odroczonego wypieku”. Usługa Roku to „Instalacje grzewcze w budownictwie wielorodzinnym z wykorzystaniem mieszkaniowych stacji ciepła typu Logoterma przy wykorzystaniu zestawu montażowego pod nazwą << Zespół przyłączeniowy mieszkaniowych stacji ciepła dla potrzeb co. i cwu>>”, świadczona przez Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Askaldowicz ze Szczecina. Za Inwestycję Roku uznana została Stara Rzeźnia w Szczecinie, czyli przeprowadzona przez firmę CSL Internationale Spedition „Przebudowa budynku obory w dawnym zespole rzeźni miejskiej na Łasztowni ze zmianą sposobu użytkowania na cele biurowe oraz usługowe w zakresie gastronomii, kultury i handlu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną."

Spośród laureatów poszczególnych kategorii oraz firm nominowanych do nagrody, Kapituła Konkursu wyłoniła również Firmę Roku 2015. Tytuł i nagrodę otrzymał KOSPEL SA z Koszalina - jeden z największych w Europie producentów podgrzewaczy wody i elektrycznych kotłów centralnego ogrzewania.

Tradycyjnie już konkursowa gala poprzedziła Wigilię Izbową. Skupieni w Północnej Izbie Gospodarczej przedsiębiorcy obdarowali świątecznymi prezentami podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku oraz Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie Szczecińskim. ©℗

(mag)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Oborę przebudowali, ale ciche koryto zostało ???
2015-12-18 11:33:19
.
A komu pipki ?
2015-12-18 10:36:29
( złote )
Foto
2015-12-18 10:35:15
Szansa dla punków. Nie przejmujcie się, gdy ktoś Was szkaluje za fryzurę. Za kilkanaście lat może i Wy zostaniecie nagrodzeni "Złotą Rybką" :D

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ