Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pomóżmy szkolnym filmowcom! [FILM]

Data publikacji: 15 grudnia 2015 r. 22:01
Ostatnia aktualizacja: 08 listopada 2018 r. 02:41
Pomóżmy szkolnym filmowcom! [FILM]
 

Uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich ze Szczecina, którzy wzięli udział w konkursie na teledysk do piosenki Sarsy - „Naucz mnie", dostali się do ścisłego finału i mają ogromną szansę wygrać. Liczą zatem na Państwa głosy, które można oddawać na stronie internetowej: http://www.eska.tv/w-szkole-gramy/. Główną nagrodą jest koncert Sarsy w szkole oraz 10 tys. złotych dla zwycięskiej placówki.

Inicjatorem wzięcia udziału w konkursie jest Marcin Pulkowski, drugoklasista z liceum, którzy marzy o studiach w słynnej łódzkiej „Filmówce". To on wyreżyserował teledysk, zajął się montażem, a także napisał scenariusz, wspólnie z koleżanką ze szkoły - Dorotą Jaśkiewicz. Z kolei główną rolę w wideoklipie zagrała Matylda Wojciechowska z pierwszej klasy gimnazjum. Młodzi filmowcy kręcili swój teledysk m.in. na Jasnych Błoniach i we własnej szkole. Praca nad całością trwała trzy tygodnie, we wszystkie wolne chwile, po szkole i w weekendy:

- Liczymy na głosy szczecinian. Mamy nadzieję, że Szczecin jako jedna wielka rodzina wesprze nas w konkursie - mówi M. Pulkowski.

Głosować można do najbliższego poniedziałku (21 bm.) do godz. 17. ©℗

(MON)

Uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich ze Szczecina mają szansę wygrać dla swojej szkoły koncert Sarsy, muszą tylko wygrać konkurs na teledysk do jej piosenki.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA