Poniedziałek 04 lipca 2022r. 
REKLAMA

Zwycięstwo za SMS

Data publikacji: 2016-04-05 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13 11:47
Zwycięstwo za SMS
 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

Krokus, oprócz magnolii, jest jednym z niekwestionowanych zielonych symboli miasta. W Szczecinie ma swoją „rewolucję", nawet święto. Stał się również tematem przewodnim kolejnych odsłon wiosennego „Kurierowego" konkursu fotograficznego ph. „Krokusy za krokusy".

Właśnie trwa jego III edycja: 60 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a siebie upominek. Zapraszamy!
Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową naszego „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa do 12 kwietnia, do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów.

Obecnie w rywalizacji niepodzielnie prowadzą panie: Oliwia Krzyżyk (I miejsce - 17,1 procent głosów), Klaudia Hawryszków (II - 14,7 proc.) oraz Katarzyna Mytlewska (III - 14,3 proc.). Jednak sytuacja zmienia się dynamicznie. Niemal z minuty na minutę. A czasu na wysłanie SMS jest jeszcze sporo, bo tydzień. Jednak nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta już dziś!

Tym bardziej, że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 13 kwietnia, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na trzy konkursowe pytania, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.
Poza tym już 15 kwietnia - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych

Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. ©℗
(an)

Na zdjęciu: Krokusy budzą Szczecin na wiosnę. Mają swoją wielką społeczną „rewolucję". To za jej sprawą - konkretnie ubiegłorocznej edycji - tak teraz wygląda brzeg Jeziora Słonecznego.

Fot. Mirosław WINCONEK

 

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ja
2016-04-13 11:14:06
Ale jak miło jadąc wiosną przez Szczecin podziwiać kwitnące krokusy.
Jarun
2016-04-07 23:21:56
Konkurs staje się nudny, monotematyczny, jak sitkom.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA