poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2016 > Czekamy!

Czekamy!

Czekamy!
Data publikacji: 2016-05-10 14:33
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-04 13:53
Wywietleń: 2543 132800

Niespełna tydzień - tyle czasu zostało na zgłaszanie balkonów, ogrodów lub innych form zagospodarowania terenu zielonego do najwspanialszego z konkursów: „Całego Szczecina w kwiatach". Czekamy na osoby, które własną pasją i pracą dbają nie tylko o otoczenie własnych domów, ale również starają się, aby piękniejsze było nasze miasto. Dla nich rezerwujemy nagrody, honory i uznanie Czytelników „Kuriera".

Konkurs jest adresowany dla wszystkich szczecinian. Otwarty zarówno dla osób prywatnych, jak też wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, firm, szkół, ośrodków wychowawczych. Najbardziej prestiżowa - znana i lubiana - z zielonych rywalizacji Szczecina odbywa się pod patronatem honorowym prezydenta miasta - Piotra Krzystka.

Aby wziąć w niej udział, trzeba do 15 maja br. telefonicznie, mailem, osobiście lub na karcie pocztowej. Na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule maila lub na kopercie wpisać: „Cały Szczecin w kwiatach".

Można również - co w praktyce naszego konkursu często się zdarza - wskazać właściciela zachwycającej „enklawy zieleni". Szczególnie, gdy uważamy, że to jemu należy się prestiż, satysfakcja i nagroda za pasję i poświęcenie w tworzeniu lepszej przestrzeni miasta. Właśnie na takie niespodzianki czekamy!

W składzie konkursowego jury zasiada ogrodnik miasta - Magdalena Grycko. W tym roku przyzna jedną z nagród specjalnych. Oprócz niej będą dyplomy, puchary, honory, ale też nagrody rzeczowe i finansowe dla zwycięzców we wszystkich konkursowych kategoriach, także dla debiutantów. Nie zabraknie również prestiżowej nagrody publiczności, jaką w głosowaniu SMS-owym przyznają Czytelnicy „Kuriera". ©℗

(an)


Fot. Robert STACHNIK

Na zdjęciu: Konkurs będzie się odbywał w trzech kategoriach: balkonów, ogrodów, innych formach zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne, zbiorowe, instytucje). Chcemy bowiem nagradzać tych wszystkich, którzy przy domach, na podwórkach czy ukwieconymi balustradami balkonów upiększają nam Szczecin.

Czekamy! Czekamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie