czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2016 > Grajmy na zielone!

Grajmy na zielone!

Grajmy na zielone!
Data publikacji: 2016-05-04 10:41
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-04 13:53
Wywietleń: 1888 131969

Pobyt w SPA, bony towarowe o wartości liczonej w tysiącach, a do tego puchary, dyplomy, ciekawe nagrody rzeczowe od organizatorów i sponsorów - to ledwie ułamek tego, co czeka na uczestników tegorocznej, już 42., edycji „Całego Szczecina w kwiatach". Do udziału w niej zapraszamy wszystkich domowych ogrodników.

Czekamy na zgłoszenia do najbardziej znanego i lubianego z ogrodniczych konkursów - „Całego Szczecina w kwiatach". Kto ma na balkonie ciekawie zaaranżowane kwiaty, zieleń w ogrodzie, a może fantazyjnie komponuje klomby w sąsiedztwie swej kamienicy czy bloku z wielkiej płyty - ten nie powinien się wahać, tylko stanąć do rywalizacji o dyplomy, puchary i morze nagród rzeczowych w zielonej rywalizacji.

Konkurs organizujemy dla piękniejszego Szczecina. Dlatego liczymy, że wezmą w nim udział wszyscy miłośnicy zielonej strony naszego miasta. Mamy nadzieję, że będą się zgłaszali sami, ale z przyjemnością przyjmować będziemy również wskazania od ich przyjaciół i sąsiadów. Pokażmy szczecinianom tych, którzy pielęgnując kawałek ziemi sprawiają, że przestrzeń miejska tętni barwami i zapachami kwiatów. Doceńmy i nagrodźmy ich starania.

Zielona rywalizacja - pod honorowym patronatem prezydenta Piotra Krzystka - jest rozgrywana w kategoriach: balkonów, ogrodów oraz tzw. innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne, zbiorowe, instytucje). Nagrody czekają w wszystkich uczestników. Specjalne - na zwycięzców, debiutantów oraz wskazanych w plebiscycie Czytelników. Odrębna - od Magdaleny Grycko, ogrodnik miasta.

Najważniejsze: aby wziąć udział w „Całym Szczecinie w kwiatach" wystarczy do 15 maja br. mailem, telefonicznie, osobiście lub na karcie pocztowej przekazać zgłoszenie na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91-44-29-101 lub 91-44-29-104, fax 91-44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę naszego prestiżowego konkursu. ©℗

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Rodzinna przystań zielona Anny Drożdż - ubiegłorocznej triumfatorki „Całego Szczecina w kwiatach" w kat. ogrodów.


Grajmy na zielone! Grajmy na zielone!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie